Відео Музика

Закрий нам долонями небо: Alyona Alyona та Jerry Heil записали молитву

Закрий нам долонями небо: Alyona Alyona та Jerry Heil записали молитву

Alyona Alyona та Jerry Heil презентували спільний трек Молитва. Це колективна молитва за всіх українців, які зазнали жахів війни, розв’язаної Росією.

Слова пісні написала Alyona Alyona. Це перший текст, який у неї з’явився після початку повномасштабного вторгнення.

Зараз дивляться

Вірш вона записала на найпростіший мікрофон у музичній школі в рідній Баришівці. Автором музики став Стас Чорний, з яким музикантка неодноразово співпрацювала раніше.

– З 24 лютого моє життя змінилося безповоротно і назавжди. Творчість всередині мене згасла, проте я все ж інколи пишу вірші. І перше, що народилося в мені — молитва. Моя мама багато молиться. Особливо зараз. І я захотіла приєднатися до неї, – розповідає Alyona Alyona.

Продюсер реперки показав Jerry Heil записаний куплет пісні, а співачка написала приспів.

– На запис в мене було всього декілька годин… я слухала, і мене промурашило від п’ят до маківки! Захотілося створити атмосферу, як під час найщирішої молитви в храмі, коли не знаєш спеціальної молитви й говориш від душі так, що аж відчуваєш присутність Святого Духу, – згадує Jerry Heil.

Alyona Alyona сподівається, що пісня об’єднає українців і розкаже про їхні переживання у молитві. Адже українська нація нині як ніколи об’єднана у своєму прагненні до перемоги на рідній землі.

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.
Підтримати Факти ICTV
Знайшли помилку в тексті?
Помилка