Юрчишини: чому варто подивитися прем’єру нового сезону на ICTV

Юрчишини

26 жовтня, о 22.30 на телеканалі ICTV відбудеться прем’єра нового сезону комедійного серіалу Юрчишини.

Улюблені герої повернуться на екрани, щоб показати – попри усі непорозуміння примиритися з родичами і бути дружнім сімейством цілком можливо.

Україномовний ситком вийшов 2019 року. Сюжет стрічки доволі кумедний, проте правдивий.

Голова сімейства Нік-Нік повернувся з в’язниці і виявив, що його син Ігор перейшов на сторону “зла” і працює в новій поліції. Дочка Олена постійно стурбована особистим життям, а її 14-річний син мріє стати репером. Увесь перший сезон сімейство Юрчишиних намагається знайти спільну мову.

У другому сезоні глядачам покажуть новий етап життя у родині, адже до Юрчишиних із заробіток в Італії повернеться мама. Колоритна пані у виконанні Ольги Сумської спробує примирити постійно конфліктуючих родичів.

– Моя Тамара зненацька впала на голову родини. Її довгий час не було в житті близьких, але, менше з тим, вона ж гроші заробляла. Жінка, яка поїхала на заробітки, має характер, бачила життя, і знає, як знайти вихід з усіх життєвих обставин. Але чи прийме її уроки сім’я – ось це вже цікава історія, – розповіла Ольга Сумська.

Юрчишини

Як і раніше, ролі виконуватимуть Валентина Вовченко, Святослав Жмурко, Леся Самаєва, Валерій Швець, Володимир Вівчарюк, Анатолій Зіновенко, Олександр Мельник, Євгенія М’якенька, Володимир Ращук.

Режисером-постановником нового сезону став Олег Зборовський, шоуранер ще одного масштабного проекту ICTV Козаки. Абсолютно брехлива історія.

Над розробкою серіалу працював продакшн, що розробляв псевдоісторичний серіал про козаків – IQ Production, а також професійна команда популярного серіалу Кріпосна.

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.
Підтримати Факти ICTV
Знайшли помилку в тексті?
Помилка