Відео Персони

Війна змінює людей: син Ігоря Пелиха показав, як “насипає” окупантам на Донбасі

Іван Пелих

Син журналіста та телеведучого Ігоря Пелиха, який трагічно загинув у ДТП 2009 року, захищає Україну та бореться з російськими окупантами на фронті.

На особистій сторінці в Instagram 20-річний Іван показав відео з передової та розповів, що вже півтора місяця воює на Донбасі у лавах Першої міжнародної роти спеціального призначення.

– Новодружевськ, Лисичанськ, Сіверськ, Григорівка і Сєрєбрянка стали для нас місцями, де ми навчились функціонувати як злагоджений підрозділ, спати в підвалі під обстрілом всієї руснявої арти, яку лише можна уявити, цінувати американські МРЄшки порівняно із ЗСУшними, копати 24/7, їздити в кузові пікапа, коли за 30 метрів розривається 120-а міна, корегувати дронами нашу арту в умовах постійної роботи ворожого РЕБу, наводити з 1,5 км АГС по айфону, відбивати танкові атаки орків з затяжними стрілецькими боями і, на жаль, втрачати наших побратимів, – написав він.

Іван додав, що війна дуже змінює людей зсередини, і навіть коли солдат на кілька днів повертається до “цивілізації”, то розуміє, що він вже не такий, яким їхав.

Зараз дивляться

– Одна справа – читати про війну в новинах чи Telegram-каналах, а інша – це побути тут, тоді просто по погляду розумієш, була людина на “0” чи ні. У будь-якому випадку це лише початок, ще багато руснявих танків/БТРів/піхоти чекають свого знищення, і ми будем сумлінно допомагати їм слідувати за кораблем, – написав захисник.

Зазначимо, що журналісту Ігорю Пелиху 3 лютого могло б виповнитись 48 років. У 35 років його життя обірвалося внаслідок аварії в Києві. У нього залишилися дружина і троє дітей –  син Іван та доньки Соломія і Устина.

Фото: Іван Пелих

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.
Loading...
Знайшли помилку в тексті?
Помилка