В Україні хочуть заборонити російську музику, але з винятками

Авто
Джерело: Depositphotos

В Україні хочуть заборонити частину російської музики. Однак для деяких виконавців із РФ можуть зробити виняток.

Відповідний законопроєкт №7273-д уже зареєстровано з 29 травня. Ідея від нардепів полягає у забороні публічного виконання чи відтворення музики, яку створив громадянин країни, яку Верховна Рада визнала агресором. Це стосується й тих виконавців, які вже не мають громадянства країни-агресора, але мали його з 1991 року.

Для цього пропонується скласти список виконавців, які виступають проти війни в Україні – творчість таких музикантів не буде заборонено. Щоб додати виконавця, потрібно звернутися до СБУ, а відповідати за видалення та додавання до списку буде РНБО.

Зараз дивляться

Законопроєкт також має на увазі й інші зміни: пропонується збільшити кількість україномовних пісень в ефірі радіо до 40%, а також збільшити кількість передач до 75% українською мовою.

Нардепи хочуть ударити по бізнесу музикантів із країни-агресора. Наприклад, пропонується заборонити гастролювати Україною.

Навіть для автобусів і таксі підготували зміни – пропонується заборона включення музики чи фільмів на весь салон, тільки якщо з цим не згодні всі пасажири.

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.
Loading...
Підтримати Факти ICTV
Знайшли помилку в тексті?
Помилка