Уже інші серце й мозок: Горов прокоментував позицію Повалій

Семен Горов и Таисия Повалий

Режисер Семен Горов пояснив, чому співачка-зрадниця Таїсія Повалій обрала бік країни-агресора. Він упевнений, на путіністку вплинула пропаганда РФ.

Що Семен Горов говорить про позицію Таїсії Повалій

Семен Горов є режисером багатьох мюзиклів, у яких брала участь Таїсія Повалій. Також він знімав деякі кліпи для зрадниці. Каже, артистка разом зі своїм чоловіком, продюсером Ігорем Ліхутою, завжди більше часу проводила в РФ, ніж була в Україні.

– Імперська сутність влазить людям у голову і з’їдає всю людяність. І залишаються тільки гроші та можливість бути наближеними до влади. Я гадаю, вона щиро вірить у те, що розповідає. Там уже інше серце й інший мозок, якщо він залишився. Але я не лікар-психіатр, щоб це досліджувати, – сказав Горов в інтерв’ю Obozrevatel.

До слова, раніше ми писали, що Таїсія Повалій набула громадянства РФ. Цинізму ситуації додає те, що дата його реєстрації та постановки на облік – 24 серпня.

Зараз дивляться

Фото: Семен Горов, Таїсія Повалій

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.
Знайшли помилку в тексті?
Помилка