Україна – не просто межі та народ: Kazka виступить на американському фестивалі SXSW

Kazka

Український гурт Kazka вирушає в масштабний тур із важливою патріотичною місією. Стартує він на одному з найкрутіших американських музичних фестивалів SXSW, що відбудеться в Остіні (Техас).

Ключовий меседж гурту Kazka – #IAMUKRAINE. Мільйони людей з усього світу слухають пісню Плакала, яка стала першою україномовною композицією, що посідає третє місце на платформі Shazam.

Так, незабаром хіт Плакала прозвучить на одному з найкрутіших музичних фестивалів США – SXSW. Далі колектив вирушить до Чикаго, Лос-Анджелеса, Маямі та Нью-Йорка.

Зараз дивляться

Продюсер гурту Юрій Нікітін зазначив, що для них велика честь представляти Україну на такому заході, особливо наразі, коли наша країна переживає непрості часи.

Гурт має намір не лише ділитися творчістю, а й розповідати світові про Україну як у контексті музики, так і в контексті реалій.

– Своєю творчістю ми хочемо привернути увагу до тієї загрози, яка є найактуальнішою темою в країні. Ми хочемо показати, що Україна – це не просто фізичні кордони та народ, якому все це дуже болить, а й усі ті, хто підтримує нас у світі. Ми бачимо свою місію в тому, щоб об’єднати небайдужих до України людей, – сказала солістка Олександра Заріцька.

У квітні Kazka продовжить своє турне містами України. Кульмінація гастрольної подорожі – концерт у київському Палаці спорту, який відбудеться 24 травня.

Крім того, в рамках проекту Kazka Svit гурт готується до запуску власної монети #KAZKACOIN, яка оживе 1 березня – в день п’ятиріччя колективу.

Теги
Kazka
Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.
Підтримати Факти ICTV
Знайшли помилку в тексті?
Помилка