Таємниця, яку відкриють світу: WWD про українські бренди на Тижні моди в Нью-Йорку

Таємниця, яку відкриють світу: WWD про українські бренди на Тижні моди в Нью-Йорку
Джерело: Ukrainian Fashion Week

Шоурум Українського модного альянсу, до якого входять чотири українські бренди, буде представлений в рамках Тижня Моди в Нью-Йорку з 10 до 16 вересня. До альянсу увійшли 91 Lab , ELENAREVA, Foberini, Kachorovska.

Загалом створення Українського модного альянсу мало на меті популяризацію української індустрії моди у світі.

Ба більше, західні журналісти уже пишуть про унікальність українських брендів, які можна буде побачити в рамках Тижня Моди в Нью-Йорку (США).

Так, професійне видання WWD (Women’s Wear Daily), яке називають Біблією моди, опублікувало статтю про шоурум українських дизайнерів та історію його створення.

Одним з промоутерів виступила американський дизайнер Джен Сідарі, яка до відвідин України взагалі нічого не знала про наші бренди. Сідарі говорила, що Україна – це одна з тих країн, про які мало говорять, але багато людей вважають її небезпечною.

Проте минулого року один із найкращих друзів Сідарі, Домінік Піоте, запросив її до Києва. Тоді і почалося її знайомство з Україною та нашими дизайнерами.

– Мої друзі та сім’я вважали мене божевільною і дуже хвилювалися за те, на що я поїхала. Проте це виявилося найкращим рішенням, яке я коли-небудь ухвалювала, воно направило моє життя на абсолютно новий шлях, – зазначила Сідарі.

Дизайнер була вражена модною індустрією України.

– Пропрацювавши 30 років в індустрії моди і половину цього часу подорожуючи світом, я ніколи не знала, скільки талановитих людей живе в цій країні. Це було схоже на приховану таємницю, яку потрібно було відкрити світу, – переконує Джен.

Спочатку з’явилася українська громадська організація UYAVA, а Джен Сідарі почала консультувати український бренд 91 Lab. Потім уже 91 Lab виступив ініціатором створення Українського модного альянсу. Все це відбулося буквально за п’ять місяців.

Джерело
WWD
Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.
Знайшли помилку в тексті?
Помилка