Скандал триває: Джонні Депп та Ембер Герд знову зустрінуться в суді

Депп и Хэрд
Джерело: Depositphotos

Джонні Депп та Ембер Герд подали апеляції до суду. Акторка хоче оскаржити вирок у справі про наклеп проти Деппа, а Джонні хоче скасувати рішення суду про виплату $2 млн своїй колишній дружині.

Актор заявив про своє рішення менш як через день після подання апеляції від Ембер. Це показовий жест з боку зірки Піратів Карибського моря. Джонні не хоче виплачувати $2 млн акторці за позовом, поданим у 2019 році. Тоді Герд хотіла отримати $100 млн. Після цього Депп подав до суду на Ембер, і вимагав від неї $50 млн.

Після тривалих розглядів, на початку липня Джонні виграв справу проти Герд – вона повинна йому виплатити $15 млн, але потім суму скоротили до $10 млн. Своєю чергою, Депп повинен виплатити колишній дружині $2 млн.

Зараз дивляться

Раніше Джонні повідомляв, що готовий вибачити ті $8 млн, якщо вона відмовиться від апеляції. Втім, зірка Аквамена не захотіла відмовлятися від своїх слів – вона заявляла, що боротиметься до кінця, оскільки вважає себе правою незалежно від рішення суду.

І якщо Джонні Депп знову повертається у світ кіно завдяки ролі у продовженні франшизи Пірати Карибського моря, то в Ембер справи не дуже добрі. Ще в червні стало відомо, що акторка не має грошей, щоб виплатити борг колишньому чоловікові.

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.
Loading...
Знайшли помилку в тексті?
Помилка