Відео Персони

Розумієте, що граєте останню партію: Потап звернувся до Путіна та Лукашенка

Розумієте, що граєте останню партію: Потап звернувся до Путіна та Лукашенка
Джерело: Потап

Український музичний продюсер Потап звернувся до президента РФ Володимира Путіна та самопроголошеного президента Білорусії Олександра Лукашенка.

Своє звернення він опублікував у Instagram під бесідою Путіна та Лукашенка. Продюсер назвав їх літніми, схильними до маразму та деменції людьми, які хочуть, щоб світ повірив, що чорне це біле та навпаки.

– Засиділися, товариші пенсіонери, настав час і честь знати. Думаю, що ви самі розумієте, що граєте свою останню партію! Напевно, вам дуже страшно вмирати, мабуть, ви дуже боїтеся, якщо не показуєте жодних ознак людяності. Одному заважає ботокс, а другому дерун у голові, але людям не заважає. Люди Росії та Білорусі, невже вам не набридло? – поцікавився Потап.

Зараз дивляться

З початку війни, яку 24 лютого Росія розпочала в Україні, Потап, як і багато зірок шоу-бізнесу, веде активну інформаційну війну, звертаючись до білорусів та росіян.

Так, нещодавно Потап розповів, що почав отримувати погрози. У своєму Instagram він показав скріншот повідомлення зі словами «Ми тебе знайшли. Чекай на гостей!” Повідомлення надходять із російського номера.

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.
Підтримати Факти ICTV
Знайшли помилку в тексті?
Помилка