Радіостанції Європи гратимуть українські пісні щогодини

Радио
Джерело: Depositphotos

Перша леді України Олена Зеленська заявила, що українські пісні звучатимуть на радіо у Європі.

Так, вона додала, що музика дуже важлива у важку хвилину. Війна з Росією намагається знищити нашу матеріальну та культурну спадщину, але знищити музику – неможливо. Вона має унікальну здатність – надавати нам життя та силу, а також підіймати бойовий дух.

– Саме зараз спільно з міністром культури та інформаційної політики України Олександром Ткаченком ми реалізуємо ініціативу, завдяки якій українська пісня зазвучить ще голосніше. Міністерство вже має попередні домовленості з Європейським союзом радіомовлення European Broadcasting Union про те, щоб кожна година в європейських радіоефірах починалася з пісень незалежної України, якою вона завжди буде, – заявила перша леді України у Facebook.

Зараз дивляться

Вона додала, що весь світ знає про нашу музику і вважає її крутою. Досить згадати, як Руслана підкорила всіх піснею Дикі танці, як плакали під пісню Джамали у 2016 році. Навіть Лаша тумбай від Вєрки Сердючки став світовим хітом.

Олена Зеленська закликала скласти список тих виконавців, які звучатимуть на всьому європейському радіо. Вона також виділила свою трійку улюблених пісень: Така, як ти – Святослав Вакарчук, Ні обіцянок, ні пробачень – Віктор Павлик та Тримай – Христина Соловій.

Усі охочі під публікацією першої леді України можуть залишити своїх улюблених українських виконавців.

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.
Підтримати Факти ICTV
Знайшли помилку в тексті?
Помилка