Фото Персони

Пишаюся своєю нацією: Крутоголов про допомогу ЗСУ та перехід на українську мову

Єгор Крутоголов

Художній керівник студії Дизель Студіо Єгор Крутоголов розповів про допомогу ЗСУ, перехід на українську мову та важливість гумору під час війни.

В ексклюзивному інтерв’ю Фактам ICTV він зізнався, що зараз є не дуже активним у соціальних мережах, оскільки займається допомогою українським захисникам.

– Гумор – це добре, але треба робити щось ще. Вся країна зараз перейшла на військові рейки, як то кажуть. І ми почали займатися волонтерською діяльністю. Ми вибрали для себе таку нішу, як автомобілі для ЗСУ. І це для мене зрозуміла ніша, тому що колись, у мирні часи, ще до моєї телевізійної кар’єри, я займався пригоном автомобілів з Німеччини, – розповів актор.

Крутоголов разом зі своїм другом знаходять автомобілі, ремонтують їх, а потім відправляють “на передову” або туди, де вони найбільш необхідні. Наразі вони це роблять за кошти Дизель Студіо.

Зараз дивляться

– В основному ми відправляємо на Миколаїв. Тому що там гаряче, і це рідне місто, за яке дуже болить душа і серце. Крім машин, ми ще вирішили купити систему антидрон, яка, ми сподіваємося, допоможе нашому Миколаєву в цій боротьбі. Ця система допомагає глушити частоти ворожих дронів, і коштує майже $70 тис. Ми почали збір грошей у соцмережах і вже зібрали половину вартості, – розповів він.

За словами Крутоголова, вся команда Дизель Шоу мріє проїхати Україною з безкоштовними концертами для того, щоб підтримати наших людей і підняти бойовий дух.

– З початку війни ми мріємо проїхати по всій нашій країні. Пофіг навіть, є там сцена чи немає. Хочеться просто підняти дух та побачити посмішки наших людей. Бо стільки вже натерпілися, і я боюся, що ще треба буде терпіти. І я дуже чекаю того моменту коли ми поїдемо, будемо обійматися, будемо плакати, будемо сміятися, і мріяти про те, якою буде наша країна, – сказав актор.

Єгор додав, що Дизель шоу тепер буде тільки українською. Та і сам актор у повсякденному спілкуванні вирішив розмовляти рідною мовою.

– Якщо це основне гумористичне шоу країни – то зараз вже точно воно повинно бути українською. Російська – це мова ворога, мова агресора. Я не можу, я не хочу розмовляти російською. У мене ще не все вдається. Я періодично переходжу на російську, ну це автоматично. Але я себе ловлю на цьому моменті: нажимаю Ctrl Shift – переходжу. Своїм прикладом я намагаюся показати, що це потрібно робити, – каже Крутоголов.

Він зазначив, що зараз українцям важливо зберегти свою національну та мовну ідентичність.

– За кордоном мені не хочеться пояснювати, що я не росіянин. Я хочу, щоб мене побачили, почули і одразу розуміли – це українець. Так, по мені буде видно, що я українець, бо я тепер буду весь в українській символиці. Я хочу і тату собі зробити – тризуба. Хочу собі футболки, мерчі ЗСУ, бо я пишаюся своєю нацією. Я пишаюся тим, що ми стоїмо, що ми єдині, що ми всі разом. Якщо ми це не будемо робити – ми не переможемо. А ми дуже хочемо перемогти, – додав актор.

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.
Підтримати Факти ICTV
Знайшли помилку в тексті?
Помилка