Відео Персони

Притула розіграє трофеї Євробачення заради БпЛА для ЗСУ: як взяти участь в аукціоні

Сергій Притула і Kalush

Український телеведучий Сергій Притула розповів про розіграш рожевої панами від гурту Kalush Orchestra, а також про продаж нагороди за перемогу на Євробаченні 2022 року.

– Рожева панама справді стала легендарною після фіналу Євробачення 2022. Але це ще не все – вперше за 66 років існування конкурсу, приз переможців буде виставлений на аукціон. Взяти участь у розіграші дуже просто, і це може зробити майже кожен. За зібрані кошти ми плануємо придбати комплекс БплА PD-2 – це вкрай необхідний комплекс для наших ЗСУ. Але є один нюанс – він коштує $1 млн, – розповів Притула.

Шоумен озвучив одну з головних вимог для участі у розіграші панами.

Зараз дивляться

– Потрібно відправити на рахунок фонду пожертвування у розмірі 200 грн і більше. У розіграші беруть участь жителі й інших країн – від США до Філіппін. Жителі Європи часто донатять від €5. Вже у вечір неділі ми дізнаємось, хто переміг. Шанси є у всіх, – розповів Сергій.

Щодо аукціону нагороди, найвищу ставку прийняли саме криптовалютою. Зараз найбільшою ставкою була сума $20 тис., але за словами шоумена, “це був навіть не розігрів”. Це не перший аукціон, організований фондом Сергія – раніше картину Марії Приймаченко продали через аукціон за $500 тис.

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.
Loading...
Підтримати Факти ICTV
Знайшли помилку в тексті?
Помилка