Відео Музика

Про стереотипи та українську мову: Дантес презентував трек Обійми

Володимир Дантес

Виконавець Володимир Дантес презентував свою першу пісню українською мовою Обійми. Він присвятив трек мовним стереотипам.

Дантес зізнався, що протягом 33 років свого життя розмовляв російською мовою, проте зараз він докладає багато зусиль для того, щоб спілкуватися рідною мовою.

Зараз дивляться

За словами артиста, в нього був страх перед невдачею і помилками, тому треком Обійми він хоче підбадьорити всіх тих, хто намагається перейти на українську мову.

– Сьогодні я, як і багато моїх російськомовних знайомих, переходимо на українську мову. І я точно знаю, що серед них існує проблема – це страх перед невдачею і помилками, страх сказати щось не те і не так. Цим треком я хочу підбадьорити всіх, хто намагається, докладає зусилля і йде цим шляхом. А тим, хто досі боїться перейти на українську, я хочу сказати: друзі, нічого страшного в цьому немає. З мене жодного разу не посміялись, а навіть навпаки – стільки підтримки я ще не отримував, – прокоментував Дантес.

Користувачі мережі подякували Дантесу за україномовну пісню, а також зазначили, що композиція Обійми вийшла дуже душевною.

  • Яка гарна пісня! Обожнюю вас за щирість, за те, що ви справжній!
  • Це дуже щира пісня! Молодець!
  • Дуже гарно! Ваша українська чудова, навіть голос по-іншому звучить.
  • Дуже тепло і від пісні, і від кліпу. Прослуховуючи, надія прокидається всередині на тепле і яскраве майбутнє.
  • Дуже ніжна і вайбова пісня! Дякую, Вова, за творчість.
  • Українська мова як ніколи сприймається так по-особливому, так ніжно, щиро і так трепетно. Та і взагалі ці слова і твій голос, – пишуть у коментарях.

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.
Підтримати Факти ICTV
Знайшли помилку в тексті?
Помилка