Помер художник та іконописець Остап Лозинський

остап лозинський

Сьогодні, 6 січня, помер відомий львівський художник та іконописець Остап Лозинський. Йому було 38 років.

Трагічну новину на особистій сторінці в Facebook повідомив міський голова Львова Андрій Садовий. Причина смерті митця поки що невідома.

– Кажуть, коли людина покидає цей світ у такі великі свята, то вона одразу потрапляє до раю. Нехай Остапу там буде світло і добре. А його роботи, як і пам’ять про нього, житимуть вічно. Світла пам’ять світлій людині, – написав Садовий.

Зараз дивляться

Остап Лозинський народився у квітні у 1983 році у Львові. У 2004 році він закінчив Львівський коледж декоративного мистецтва ім. Івана Труша (відділ розпис), двома роками пізніше — Львівську національну академію мистецтв.

Остап працював в Українському католицькому університеті — викладав композицію в Іконописній школі Радруж, був головою ЛМГО Асоціація музеїв та галерей, співпрацював із галереєю сакрального мистецтва Іконарт (куратор), керував багатьма арт-проєктами у Львові і не тільки.

Раніше ми писали про смерть акторки Олени Наумкіної. Вона пішла з життя у 73 роки.

Акторка знімалася в таких фільмах, як Іронія долі, або З легким паром!, Повернення Будулая, Було у батька три сини, Сумка інкасатора та інші. Проте остання її роль у кіно датується 1986 роком.

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.
Підтримати Факти ICTV
Знайшли помилку в тексті?
Помилка