Відео Музика

Мовчання – синонім брехні: Монатик виконав авторську пісню на концерті у Варшаві

Монатик

Український виконавець Дмитро Монатик виконав авторську пісню про війну на благодійному концерті Доброго вечора! Ми з України.

У композиції Молчунам артист звернувся до громадян, які мовчать про війну та не звертають увагу на те, що відбувається в Україні.

– Жахливий час, коли є люди, які називають війну “спеціальною операцією”. Коли ще досі є люди, які мають мільйонну аудиторію, але роблять вигляд, що війни не існує чи вона їх жодним чином не стосується. Війна провокує різні думки і часто вони перетворюються на пісні. Пісня Молчунам саме про тих, хто не звертає уваги на те, що зараз відбувається, – сказав Монатик під час концерту.

Виконавець закликав не довіряти пропаганді, відкрити очі й скинути своїх ідолів, які чинять геноцид в Україні. На екрані на сцені був напис: Мовчання – синонім брехні.

За словами Монатика, на благодійному концерті у Варшаві вдалося зібрати 1 млн грн для України. Також у заході взяли участь Jerry Heil, Alina Pash, Сергій Бабкін та українські коміки.

Артисти збирали гроші для дітей України, які постраждали від війни. Всі кошти будуть передані до фонду Маші Єфросініної.

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.
Підтримати Факти ICTV
Знайшли помилку в тексті?
Помилка