Майбутній фільм Нолана вийде на особливих умовах: Universal зробила виняток

Кристофер Нолан
Джерело: Depositphotos

Компанія Universal повідомила подробиці підписання угоди з режисером Крістофером Ноланом. Корпорація заявила, що сценарист отримав унікальні умови для виробництва наступної кінокартини, яка також буде в прокаті від 90 до 120 днів.

Представники Universal заявили, що угода — виняток з правила, і більше таких умов не отримає ніхто.

Нагадаємо, що режисер Крістофер Нолан пішов від Warner Bros. після 19 років роботи. Він хотів, щоб його наступний фільм про фізика-теоретика Роберта Оппенгеймера дебютував тільки в кінотеатрах протягом 100 днів.

Зараз дивляться

Глава Universal Донна Ленглі вперше публічно розповіла про майбутній проект режисера на конференції The Information’s Women in Tech, Media and Finance. На знімання картини виділили бюджет в $100 млн.

– Решта фільмів будуть в прокаті не більше 30-45 днів. Нолан отримав унікальні умови, – заявила Донна.

Відомо, що Нолан чекав вигідної пропозиції не просто так — в договорі з Universal вказано, що режисер отримає 20% від касових зборів. Чим більше картина буде в прокаті — тим більше грошей вона принесе творцеві.

Про акторський склад майбутнього фільму відомо небагато — одну з головних ролей може зіграти Кілліан Мерфі. Нолан і Мерфі раніше вже кілька разів співпрацювали, так що його присутність в проекті не стане сюрпризом.

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.
Loading...
Підтримати Факти ICTV
Знайшли помилку в тексті?
Помилка