Відео Персони

Країна, за яку треба боротися! Тарас Петриненко про зміни України після війни

Країна, за яку треба боротися! Тарас Петриненко про зміни України після війни

Музикант Тарас Петриненко розповів, як змінилися його почуття до України з періоду Радянського Союзу і до сьогодні. Також артист припустив, як зміниться наша країна після цієї війни.

Автор пісні Україна наголосив, що до нашої країни в нього почуття не змінювались ніколи – вони як були потужними, так і залишаються донині.

– Не тільки пісня Україна, а й багато інших були написані саме для того, щоб люди усвідомили, що це наша Батьківщина, за яку потрібно боротися. 30 років тому я попереджав, що рано чи пізно буде оцей конфлікт з Росією – остаточний, – сказав Тарас.

Він згадав, що всі думали, що він несповна розуму, бо припускав думку нападу Росії. Зараз наголошує, що потрібно вистояти, але переконаний – перемога за нами, як і правда.

Зараз дивляться

– Думаю, що багато в кого в Україні і поза нею нарешті спаде полуда з очей через те, що думали, що Росія – це нормальна країна, де живуть нормальні люди. Як бачимо, це абсолютно не так. Відходячи від цього – треба шанувати своє, любити своє, робити все, щоб наша держава була надзвичайно потужною, – сказав Петриненко.

Музикант зазначив, що ми повинні були бути більш підготовленими до таких трагедій, які маємо зараз.

– Коли прийде час перемоги, нам треба просто обійнятися та привітати одне одного. І вже ніколи цих обіймів не розмикати, тому що всі і на Сході, і на Заході, і на Півдні, і на Півночі – наша країна, яку потрібно берегти як зіницю ока. Вона на це заслужила, – підсумував Тарас.

Фото: Тарас Петриненко

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.
Підтримати Факти ICTV
Знайшли помилку в тексті?
Помилка