Відео Персони

Кікабідзе – українцям: Схиляюся перед вашим героїзмом, ви боретесь за всю Європу

Вахтанг Кікабідзе
Джерело: УНІАН

Грузинський актор та співак Вахтанг Кікабідзе звернувся до українців. Він підтримав нашу країну і навіть випив на її честь у прямому ефірі Фактів ICTV.

– Грузинський народ хоче впливати на ситуацію України, але поки що не вдається  – це дуже довга розмова. Я думаю, що в результаті Україна виграє цю мерзенну війну, і все це незабаром закінчиться, – заявив Кікабідзе.

Політичний діяч також звернувся до нашого народу, українців, які хоробро захищають свою землю від Росії з 24 лютого.

Зараз дивляться

– Я хочу моїм братам і сестрам українцям сказати, що я схиляюся перед вашим героїзмом. Ви робите все можливе та неможливе і боретесь не лише за Україну, а й за всю Європу. ЄС чомусь чекає на момент, щоб встрянути в цей захист, – додав Вахтанг.

Нагадаємо, що Кікабідзе – почесна людина на території України. 24 серпня 2021 він був нагороджений орденом Ярослава Мудрого V ступеня. Його вручив особисто Володимир Зеленський у День Незалежності України.

Так, наші зірки також не сидять без діла – вони всіляко допомагають українцям боротися із РФ. Наприклад, актор та художній керівник студії Дизель шоу Єгор Крутоголов намагається підтримати бойовий дух за допомогою гумору. Він заявив, що грає у цій війні терапевтичну роль.

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.
Підтримати Факти ICTV
Знайшли помилку в тексті?
Помилка