Г’ю Гефнер шантажував моделей голими фото – вдова знайшла таємний архів

Г’ю Гефнер шантажував моделей голими фото – вдова знайшла таємний архів
Джерело: Depositphotos

Вдова засновника еротичного журналу для чоловіків Playboy Г’ю Гефнера Крістал підтвердила, що він шантажував своїх моделей. Жінка знайшла компрометуючі фотографії.

24 січня відбулася прем’єра документального серіалу Секрети Playboy. Так, у кінострічці Голлі Медісон, яка була моделлю Playboy, розповіла, що піти з особняка де вони всі жили було практично неможливо. Гефнер влаштовував для дівчат пікантні та інтимні зйомки, після чого шантажував їх цими відео та фото.

Після прем’єри серіалу Крістал написала в Twitter, що справді знайшла всі фотографії, про які говорила Голлі.

Зараз дивляться

– Я знайшла тисячі фотографій, про які говорила Голлі Медісон. Я негайно порвала їх і знищила кожну для тебе та безлічі інших жінок, які зображені на них. Їх більше немає, – повідомила Крістал.

Також в епізоді серіалу Голлі розповіла, що Г’ю робив вісім екземплярів кожного знімка.

Після публічного визнання Медісон інші моделі Гефнера також перестали мовчати і стали робити свої заяви, розповідаючи про насильство з боку гостей засновника Playboy тощо.

До речі, Крістал почала зустрічатися з Г’ю в 2009 році. Чоловік був на 60 років старший за дівчину. В 2012 році вони одружилися і прожили разом до смерті Гефнера. Засновник Playboy помер 2 вересня 2017 року. Йому був 91 рік.

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.
Підтримати Факти ICTV
Знайшли помилку в тексті?
Помилка