Фото Персони

Дорофєєву застукали в обіймах Кацуріна у Барселоні

Дорофеева

Співачку Надю Дорофєєву нібито застукали разом із ресторатором Михайлом Кацуріним у Барселоні. Вони потрапили на знімок, обіймаючись і дивлячись одне одному в очі.

Несподіваною фотокарткою поділилася користувачка Instagram Марія Шевченко. У її історіях можна побачити пару, яка дуже нагадує Михайла та Надю.

Кацурин

Зараз дивляться

На додаток до знімка Марія опублікувала пост Кацуріна в Instagram, де він збирав кошти на допомогу ТРО, Нацгвардії та лікарням. Авторка фото натякнула, що Міша міг витратити гроші не на допомогу нашій країні, а на те, щоб нелегально покинути Україну на тлі війни, не кажучи вже про вартість проживання у Барселоні.

Надя та Михайло поки що ніяк не прокоментували знімок. Примітно, що Кацуріни, Дорофєєва та Дантес дружили сім’ями – разом відпочивали та подорожували.

Нагадаємо, що недавнє розлучення Наді Дорофєєвої та Дантеса стало справжньою несподіванкою. Багато хто вважав їх чи не ідеальною парою.

Через добу після заяви про розставання зіркової пари Кацурін заявив, що також розлучається зі своєю дружиною Дашею – за спільний період життя у них з’явилося двоє дітей.

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.
Підтримати Факти ICTV
Знайшли помилку в тексті?
Помилка