Фото Персони

Це знищить тебе та твою кар’єру: Логунова пригрозила Ступці через коментарі про розрив

Це знищить тебе та твою кар’єру: Логунова пригрозила Ступці через коментарі про розрив

Колишня дружина актора Дмитра Ступки, стиліст Поліна Логунова відреагувала на його заяву, що, будучи у стосунках із ним, вона знайшла собі іншого чоловіка.

Жінка сказала, що якщо розповість правду, вона знищить його кар’єру та особистість.

– Якщо я скажу реальну причину, то це знищить твою кар’єру. Якщо я прикріплю фото – це знищить тебе як особистість. Якщо я додам рахунки допомоги тобі після всього… Я думала, що ти мудріший. Я не руйнувала твоє життя. Після пережитого ти вирішив осквернити моє ім’я… У тебе завжди були погані порадники, – написала Логунова в Instagram.

Зараз дивляться

Раніше Дмитро Ступка дав інтерв’ю, в якому назвав причину розлучення з Поліною – в неї з’явився інший чоловік. Він заявив, що вона познайомилася з американцем, прийшла до нього і сказала: Дімо, я тебе більше не кохаю.

Своєю чергою, раніше Логунова вважала за краще не називати причину розлучення зі Ступкою. Вона пояснила таке рішення тим, що думає про їхню спільну доньку Богдану. Сказала лише – не зійшлися характерами та висловила надію, що Дмитро, як і вона, нічого поганого в її бік не скаже.

Нагадаємо, про те, що Ступка розлучається з дружиною, стало відомо в квітні. Поліна відразу ж натякнула на швидке заміжжя, продемонструвавши розкішну каблучку. Згодом вона також показала свого нового обранця.

Фото: Поліна Логунова

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.
Loading...
Підтримати Факти ICTV
Знайшли помилку в тексті?
Помилка