Фото Персони

Більше не можу: Alyona Alyona вирішила поїхати до Європи

Більше не можу: Alyona Alyona вирішила поїхати до Європи
Джерело: Alyona Alyona

Реп-виконавиця Alyona Alyona заявила, що їде з України до Європи.

Артистка сказала, що прийняти це рішення їй було складно, але останні події сильно підштовхнули.

Вона зізналася, що більше не може допомагати людям фінансово, а також не здатна читати повідомлення із проханнями про допомогу.

Зараз дивляться

– Більше не можу читати ваші прохання про допомогу та не допомагати, бо просто нічим і ніяк. Усі мої статті доходів закриті. Все, що можна, роздала ще в березні. Більше не можу співчувати загиблим воїнам. Хочу зробити все, щоб запобігти їхній загибелі та допомагати з амуніцією. Поховання кума боляче по мені вдарило. Нехай усі сини повернуться живими! – відзначила Alyona Alyona.

Артистка додала, що більше не може засинати із почуттям, що робить недостатньо. Вона хоче платити податки, допомагати грошима, побачити всіх журналістів та подякувати їм, обійняти людей та сказати зі сцени – Україна переможе.

– Я хочу робити більше, і тепер робитиму більше. Хто з вас за кордоном – пишіть, де ви перебуваєте. Якщо я буду у вашому місті – ми обов’язково зустрінемося! – підсумувала артистка.

Куди саме Alyona Alyona прямує – поки що невідомо. До рішення поїхати співачка займалася волонтерською діяльністю в Україні.

Теги
Аlyona Alyona
Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.
Підтримати Факти ICTV
Знайшли помилку в тексті?
Помилка