Фото Персони

Без їжі та води: композитор Ігор Поклад заблокований у підвалі у Ворзелі

Игорь Поклад

Український композитор Ігор Поклад разом із дружиною Світланою вже кілька днів перебувають у підвалі у Ворзелі, що на Київщині.

Про це на особистій сторінці у Facebook повідомив журналіст Дмитро Гордон. За його словами, подружжя у поганому стані, у них немає їжі та води.

– У Ворзелі вдома у підвалі вже багато днів перебуває геніальний український композитор Ігор Поклад, якому нещодавно виповнилося 80 років, та його дружина Світлана. З ними немає зв’язку! Згідно з фрагментами отриманої нами інформації, вони у поганому стані та не мають ні їжі, ні води. Дістатися туди зараз неможливо, – написав Гордон.

Дмитро просить усіх, хто може хоч якось допомогти, написати йому на електронну пошту.

Зараз дивляться
– Величезне прохання, якщо цей пост читають сусіди Ігоря Дмитровича або люди, які мають можливість піти до нього додому і допомогти йому, пишіть мені на editor@gordonua.com з темою “Поклад”. Буду дуже вдячний! Треба врятувати легенду і гордість України! – додав він.

Варто зазначити, що Ігор Поклад написав понад 150 пісень та музику до більш ніж 10 фільмів. Серед відомих творів артиста: Ой, летіли дикі гуси, Чарівна скрипка, Скрипка грає, Зелен-клен, Тиха вода, Тече вода, Наречена.

Його композиції виконували багато зірок. Зокрема, Ніна Матвієнко, Дмитро Гнатюк, Таїсія Повалій, Юрій Богатиков, Назарій Яремчук, Руслана, Ані Лорак, Тіна Кароль та інші.

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.
Підтримати Факти ICTV
Знайшли помилку в тексті?
Помилка