Відео Музика

Белые розы і Седая ночь: топ-5 пісень Юрія Шатунова

Белые розы і Седая ночь: топ-5 пісень Юрія Шатунова

23 червня стало відомо про смерть соліста гурту Ласковый май Юрія Шатунова. Напевно, його голос знає практично кожен, адже пісні колективу свого часу були дуже популярними і пронеслися через роки.

У багатьох треки Ласкового мая асоціюються з дитинством, молодістю, голосом у магнітофоні Легенда, першими шкільними дискотеками та закоханістю.

Факти ICTV вирішили згадати топ-пісень Юрія Шатунова.

Зараз дивляться

Белые розы (1989 рік)

Музика та слова легендарної пісні належать співзасновнику гурту Ласковый май Сергію Кузнєцову.

На момент її виконання Шатуновим, артистові було лише 13 років. Вона справила миттєвий ефект і почала звучати відусюди. Тоді гурт Ласковый май і став всенародною сенсацією.

Варто зазначити, що Белые розы досі нерідко можна почути.

Седая ночь (1988 рік)

Перша версія пісні Седая ночь, музика та слова якої написані Кузнєцовим, вийшла в 1988 році. У 2002 році вона була випущена Юрієм Шатуновим в оновленій версії та увійшла до альбому під назвою Седая ночь. Тоді артист уже розпочав сольну кар’єру.

Детство (2002)

Пісня Детство вийшла задовго до 2002 року, оскільки в 1989 році прозвучала у фільмі Пропоную руку та серце. Шатунов же вперше виконав композицію в 1992 році. У 2002 році артист, вже будучи сольним, випустив її в альбомі Седая ночь.

Не бойся (2004 рік)

Композиція увійшла до альбому артиста під назвою Если хочешь… не бойся. Слова належать Кузнєцову, музика – Шатунову.

В 2004 році на пісню вийшов і кліп. Варто зазначити, вона набула чималої популярності серед шанувальників творчості Юрія.

Розовый вечер (1989 рік)

Ще один хіт гурту Ласковый май – пісня Розовый вечер. Вона увійшла до шостого альбому колективу.

Юрій Шатунов помер у віці 48 років. Причина смерті – обширний інфаркт. У червні 2022 року артист давав концерти в Росії, сам він останнім часом проживав у Німеччині.

З 1986 до 1991 року Шатунов був солістом Ласкавого мая, потім вирішив розпочати сольну кар’єру. Тривалий час він судився з продюсером Андрієм Разіним за права на пісні колективу та виграв суд у червні 2022 року.

Фото: Юрій Шатунов

Теги
Пісні
Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.
Loading...
Підтримати Факти ICTV
Знайшли помилку в тексті?
Помилка