Відео Персони

Аплодували стоячи: письменниця Якимчук розповіла про виступ на Греммі

Любовь Якимчук

На церемонії нагородження премії Греммі взяла участь українська поетеса Любов Якимчук, яка поділилася враженням про виступ.

– На церемонії гості прийняли мене чудово – коли я виходила на сцену, то підіймаючись зі столика Леді Гаги, бачила реакцію знаменитостей. Коли виступила Міка Ньютон українською – була бурхлива реакція. Коли я з’явилася на сцені, була також сильна реакція. Після цього люди аплодували стоячи, – розповіла Любов.

На церемонії письменниця зачитала свій вірш із книги Абрикоси Донбасу. Але Якимчук зізналася, що першого місяця війни вона не мала навіть думки про те, щоб писати вірші.

Зараз дивляться

– Весь цей час я переважно займалася волонтерством. Зараз я виїхала з України разом із сином, і довгою дорогою написала перший вірш, – поділилася поетеса.

Нагадаємо, що на Греммі 2022 року американський співак Джон Ледженд присвятив пісню Україні – він виступив у дуеті разом з українською співачкою Мікою Ньютон, а акомпанувала їм бандуристка з Одеси Сюзанна Іглідан.

Також на церемонії виступив президент України Володимир Зеленський – він розповів про все жахіття, що відбувається в Україні. Лідер країни сказав, що війна не дозволяє нам вибирати, хто виживе, а хто лишиться у вічній тиші.

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.
Підтримати Факти ICTV
Знайшли помилку в тексті?
Помилка