Відео Персони

Антоніна Хижняк про українців: Не всім народам пощастило відчувати таку єдність

Антоніна Хижняк про українців: Не всім народам пощастило відчувати таку єдність

Акторка серіалу Спіймати Кайдаша Антоніна Хижняк розповіла про допомогу ЗСУ та поділилася своєю думкою – в чому секрет українського спротиву.

За словами артистки, наразі вона не шкодує жодної копійки та всіляко намагається допомогти ЗСУ.

– Я розумію, що наша сила зараз у тому, що ми єдині. Кожен українець, хоч би де він був, робить все для нашої перемоги. Мені у це хотілося б вірити. Ті люди, які оточують мене щодня – волонтери, хлопці с тероборони, ЗСУ, це ті люди, яким я вірю та довіряю своє життя, своєї дитини та родини, – наголосила Антоніна.

Хижняк розповіла, що наразі допомагає коштами та займається волонтерською діяльністю.

Зараз дивляться

– Ми допомагаємо їм на кухні – готуємо, прибираємо… Це якась така частинка тепла і турботи, яку ми можемо віддати нашим воїнам. Ці посмішки, вони постійні… – зауважила акторка.

Антоніна вважає, що секрет української незламності – в тому, що люди об’єдналися.

– Ті, хто спав, нарешті прокинулися та доєдналися в цій боротьбі… Відчувати, що ти єдина частинка чогось цілого. Знаєте, мені здається, що не всім народам пощастило відчувати таку єдність, як нам зараз, – переконана Хижняк.

Вона наголосила: українці вже не вперше довели, що можуть все кинути заради однієї цілі. Наразі це перемога.

Займається волонтерською діяльністю і співачка Даша Астаф’єва. Вона, зокрема, розповіла, як водій викрав вантажівку із гумдопомогою. Там були ліки для онкохворих, інвалідів, одяг для дітей, памперси.

Астаф’єва зазначила, що наразі такий час, коли всі одне одному допомагають і довіряють, тому вона досі не може прийти до тями.

Фото: Антоніна Хижняк

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.
Підтримати Факти ICTV
Знайшли помилку в тексті?
Помилка