Мінус 10 на вагах! Зеленська розкрила свої правила харчування

Мінус 10 на вагах! Зеленська розкрила свої правила харчування

Перша леді України Олена Зеленська поділилася особистою історію про те, як вона пришла до правильного харчування, а також про те, як привчила до цього власних дітей.

Для тих, хто не знає Володимир та Олена Зеленські виховують двох дітей: Олександру (17 років) та Кирила (9 років).

За словами першої леді, до здорового харчування вона прийшла не одразу, про що дуже шкодує. Свої перші кроки у цьому напрямку вона почала робити після народження первістка, бо хотіла схуднути.

Зараз дивляться

– Вирішила, що регулярні заняття спортом швидко виправлять ситуацію, і я знову дивитимуся в дзеркало із задоволенням. Не змінювала раціон, їла все, чого хотілося. Минув рік… Вправи набридли, мотивація зникла, кілограми – ні, – розповіла Зеленська.

Потім вона пішла до консультанта зі схуднення.

– Жорстка дієта, мінімальні порції, 5-разове харчування, планування раціону на тиждень, нескінченне приготування, контейнери з собою. Три місяці муштри – і я задоволена! Мінус 10 на вагах! За ці три місяці я навчилася пити по півтора літра води щодня, і ця корисна звичка залишилась у мене дотепер, – зазначила Олена.

Проте вона наголосила, що разом із зайвими кілограмами від неї пішли енергія, тонус та гормональний баланс.

– Є чудова приказка Що занадто – то не здраво. Нарешті я усвідомила, що в житті все повинно бути збалансовано. Має бути спорт. Має бути раціональне харчування – без виключення якихось продуктів назавжди, – заявила перша леді.

Вона додала, що їй поталанило з чоловіком, бо він її у цьому дуже підтримав. Він її до фізкультури привчає, а вона його до здорового харчування.

– Багато років він мене м’яко підштовхував, я пручалася, знаходила відмовки, але врешті здалася. І вже понад 10 років я його правильно годую, а він допомагає мені не зупинятися з тренуваннями, – поділилася Олена Зеленська.

Перша леді теж людина, їй також іноді хочеться солоденького чи фастфуду.

– Коли дуже хочеться – дозволяю собі, але знаю, що завтра маю відпрацювати в залі й зробити менш калорійний раціон, – зазначила Олена.

Також вона назвала головні свої правила харчування.

– Не поєдную м’ясо й рибу ні з чим, крім овочів. Якщо хочу кашу або картоплю – з овочами. Не люблю рибу. Але один-два рази на тиждень обов’язково їм, – розповіла Зеленська.

Вона додала, що спосіб життя батьків дуже сильно впливає на дітей. За її словами, й Олександра, і Кирило дотримуються здорового харчування.

– Син, який народився, коли ми вже харчувалися свідомо, має менше наших застарілих звичок. Як і майже всі діти, любить шоколад, може з’їсти шматок піци, але це для нього не норма, а виняток, – наголосила перша леді.

Вона поділилася, що на свята, у відпустці може відійти від звичного режиму, проте потім обов’язково до нього повертається.

– Коли я говорю, що всі ми маємо шкідливі харчові звички, я знаю, про що кажу, бо говорю й про себе. Пам’ятаєте, у дитинстві: солодкий чай з бутербродом із маслом і ковбаскою? (Аж слинка потекла!) Не здорово. Обов’язково відкладеться на талії. Але смачно, тому що звичка, тому що спогади. Іноді можна собі дозволити, але не щодня, не постійно, не тільки це, – заявила Олена.

Зеленська також зазначила, що звички змінювати тяжко, довго, це вимагає зусиль.

– Тож тепер ви знаєте про мене все. Зовсім не ідеальна, роблю помилки, намагаюся вчасно виправляти, – підсумувала перша леді.

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.
Loading...
Знайшли помилку в тексті?
Помилка