У Росії зіткнулися з дефіцитом автозапчастин: транспорт став одноразовим

Салон авто
Джерело: Depositphotos

У російських автодилерів закінчилися оригінальні запчастини та вихідні матеріали на транспорт, яким вони торгують. Це означає, що жителі країни-агресора залишаться без автомобілів у робочому стані на тлі широкомасштабного вторгнення Росії з 24 лютого.

За заявами російських ЗМІ, йдеться про компоненти для автомобілів Volkswagen, Skoda та Porsche, BMW, Mercedes-Benz, Jeep та Mazda. Якщо і будуть гарантійні поломки — дилери не можуть назвати терміни заміни деталей, про що попереджають водіїв.

Через дефіцит фірмових деталей водіям пропонують ремонтувати транспорт неоригінальними або вже використаними компонентами. Для дилерів у Росії ситуація нестабільна — клієнти можуть розорити їх судовими позовами.

Зараз дивляться

Навіть якщо компоненти й можна буде знайти за кордоном – виникають складнощі з оплатою послуги, а також із доставлянням товару. Адже далеко не всі хочуть відправляти товар до РФ, яка нині в Україні знищує міста та вбиває людей.

Поки у РФ водії стикаються із проблемами, українським автолюбителям пом’якшили закони у деяких аспектах. Так, на період воєнного часу в Україні дозволили керувати вантажівками людям з правами категорії B. Йдеться про транспорт, що потрапляє до категорій С та С1 – транспортом 3,5 тонни і вище.

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.
Підтримати Факти ICTV
Знайшли помилку в тексті?
Помилка