У Білій Церкві заборонять гучні авто та мотоцикли: поліція ловитиме порушників

Авто
Джерело: Depositphotos

У Білій Церкві заборонять гучні авто та мотоцикли. Такий транспорт можуть відправити на штрафмайданчик. Рішення ухвалила Білоцерківська міська рада.

Документ діятиме з 26 квітня на період воєнного стану в Україні. Зміни стосуються всіх транспортних засобів, які мають шумну вихлопну систему – прямоструми, а також компоненти без шумоглушників.

Зараз дивляться

– Заборонити з 26 квітня 2022 року до припинення дії на території України особливого періоду – воєнного стану на території Білоцерківської міської територіальної громади рух транспортних засобів, що використовують у своїй конструкції систему випуску відпрацьованих газів прямострум та інші вихлопні системи, де немає шумопоглиначів, – повідомляється у рішенні місцевої громади.

Гучні автомобілі та транспорт агресивних водіїв планує конфіскувати поліція, після чого відправляти на штрафмайданчик.

Аналогічні правила працюють і в Дніпрі – там також не люблять гучні авто, особливо у період війни, коли раптові звуки з вулиць можуть лякати мешканців міста.

Для тих, хто тільки хоче стати водієм, сервісні центри МВС відновили складання практичного іспиту на категорію B. Тепер можна повноцінно скласти практику та теорію, після чого отримати посвідчення та сісти за кермо. Записатися на складання можна за допомогою звернення до потрібного СЦ МВС.

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.
Loading...
Підтримати Факти ICTV
Знайшли помилку в тексті?
Помилка