Tesla відкликає 594 тис. електрокарів через “німоту авто”

Tesla
Джерело: Unsplash

Компанія Tesla Ілона Маска відкликає майже 595 тис. електрокарів через неполадки. Йдеться про функцію Boombox, яка вже давно під наглядом влади США.

Електрокари Tesla не мають звичайного гудку, тому компанія пішла на крайні заходи – в авто встановлюються зовнішні динаміки, які відтворюють будь-який легальний звук для привернення уваги пішоходів. Раніше користувачі сімох могли додавати сигнали, але це було заборонено законами США ще на початку лютого 2022 року. Тоді компанія Маска відкликала автомобілі Tesla і вимкнула функцію Boombox – нею можна було користуватися лише коли авто стоїть.

Тепер Національна адміністрація безпеки дорожнього руху побачила порушення у неможливості відтворення сигналу на транспорті, що вилилося в справжню проблему для компанії Ілона Маска, про що він повідомив у Twitter.

Зараз дивляться

– Поліція веселощів змусила нас зробити відгук, – заявив мільярдер.

Компанія відкликає автомобілі моделей S, X та Y 2020-2022 років, а також Model 3 2017-2022 років. Завозити електрокари на ремонт у СТО не потрібно – Tesla самостійно оновиться за допомогою бездротової мережі безкоштовно.

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.
Loading...
Підтримати Факти ICTV
Знайшли помилку в тексті?
Помилка