Що робити, якщо авто евакуювали: покрокова інструкція

Авто
Джерело: Depositphotos

Евакуація авто – річ неприємна, і від цього ніхто не застрахований. Можна не помітити розмітку, знак або просто залишити транспорт на 5 хвилин. Крім грошового штрафу, на водія конфіскованого транспорту чекає поїздка до штрафмайданчика.

Факти ICTV дізналися в адвоката Івана Казачука, що робити, якщо автомобіль евакуювали.

Насамперед Іван порадив зателефонувати до поліції за номером 102 та дізнатися, чи забрали транспорт. Для цього потрібно вказати номер авто, і правоохоронці підкажуть адресу штрафмайданчика, звідки можна забрати транспорт.

Зараз дивляться

Адвокат також порекомендував завантажити додаток Київ цифровий, якщо ви проживаєте в столиці або паркуєте в межах міста автомобіль.

За допомогою сервісу можна оплатити штраф в електронному форматі, а потім пред’явити співробітнику штрафстоянки QR-код, після чого забрати транспорт.

Якщо скористатися програмою не виходить, щоб забрати евакуйований автомобіль, необхідно з’явитися на штрафмайданчику з наступними документами:

  • заява про отримання авто;
  • квитанція про сплату штрафу – від 255 грн;
  • квитанція про сплату послуг евакуатора – від 1 200 грн,
  • квитанція про сплату послуг зберігання авто – 144 грн за добу;
  • свідоцтво про реєстрацію ТЗ;
  • водійські права.

Крім штрафів, паркування в недозволеному місці може закінчитися дуже плачевно. Нерідко транспорт можуть пошкодити дерева або навіть бурульки з дахів. Що робити, якщо на автомобіль упало дерево – читайте на Фактах ICTV.

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.
Loading...
Підтримати Факти ICTV
Знайшли помилку в тексті?
Помилка