Гороскоп на тиждень з 27 грудня 2021 до 2 січня 2022

Гороскоп на тиждень з 27 грудня 2021 до 2 січня 2022

Докладний гороскоп на тиждень з 27 грудня 2021 року до 2 січня 2022-го склала астролог Анастасія Коритцева.

Головна астрологічна подія тижня – перехід Юпітера до Риб 29 грудня. Це починається тривалий період, з яким ми житимемо до середини травня 2022 року.

Зараз дивляться

Юпітер перемикає нашу увагу на співчуття, благодійність. Також ця планета обдаровує нас натхненням та допомагає об’єднатися для розв’язання загальнолюдських питань.

Загалом тиждень хороший, тому що сходяться кілька приємних аспектів. Він підходить для того, щоб порозумітися з оточенням. Також це дуже творчий час, особливо для тих, хто працює зі словом, рекламує, навчає. Крім того, цей період дає змогу завершити певні моменти.

Для багатьох важливою темою тижня буде з’ясування стосунків у парі. Загалом, планети цього разу якось вдало розташувалися, оскільки 1 і 2 січня вони схильні до відпочинку, завершення процесів. А ось з 3 січня – починається новий місячний період, тому потрібно буде вмикатися в роботу.

Гороскоп для Овнів

Ви зараз можете досить успішно і цілеспрямовано діяти, якщо правильно розставити пріоритети. Важливо подолати певні складні ситуації. Для вас зараз важливі дисципліна, планування та розрахунок часу. Намагайтеся не втручатися у справи партнерів, якщо вони не просять. У них може бути складний час, а ваше втручання вони можуть сприйняти як посягання на особистий простір. У другій половині тижня ви можете помітити, що фінансові потоки почали йти дещо легше. До свята можете отримати коштовні подарунки. Також важливо зробити хороші подарунки своїм близьким.

Гороскоп для Тельців

Цей тиждень підходить для того, щоб обговорити з людьми, яких ви поважаєте, свій шлях, куди ви рухаєтеся. Також це гарний час для проведення якихось перевірок, аудиту, підбиття фінансових підсумків. Крім того, це гарний період, щоб розрахуватися з боргами.

Гороскоп для Близнюків

Цього тижня можуть відвідати незвичайні, цікаві ідеї, натхнення, особливо у взаємодії з близькими за духом людьми. Це важливий період трансформацій, переходу на новий рівень, особливо щодо фінансів. У стосунках з партнерами можливе певне напруження, варто триматися за старі домовленості.

Гороскоп для Раків

Для Раків цей період буде трохи напруженим емоційно, але вже в середу та четвер ви зможете знайти потрібні компроміси та рішення у стосунках (як у парі, так і з іншими близькими людьми). Під кінець тижня ви можете виявити, що працюєте напруженіше, ніж зазвичай (намагаєтеся підігнати хвости). Це, загалом, правильно, тому що хочеться звільнитися від зайвого робочого вантажу. Хоча б на вихідні вам потрібно розслабитися і дати собі можливість відпочити, тому що вічний двигун досі не винайшли.

Гороскоп для Левів

Саме час зайнятися своїм здоров’ям, навести лад на роботі, перевірити, як працюють підлеглі. Також не забудьте подумати, що приємного ви можете зробити для підлеглих. Ви можете створювати святкову атмосферу, будучи у гарному настрої. Тому важливим завданням цього тижня буде підтримка власного настрою. Тоді і партнери, і підлеглі допомагатимуть вам у досягненні ваших цілей. У середині тижня може бути переглянуті якісь фінансові домовленості. Будьте обережними з обіцянками, які ви даєте.

Гороскоп для Дів

Цей тиждень може бути досить творчим, оскільки ідеї приходять з боку, а також у потрібні моменти. Гарний час провести його з дітьми. У фінансових питаннях важливо дотримуватися акуратності, є ймовірність витратити зайве, але з іншого боку передноворічний тиждень підштовхує.

Гороскоп для Терезів

Гарний момент, щоб приділити час сім’ї, дому. У вас можуть бути певні важливі розмови із домашніми. Також ви з ними можете розв’язувати питання щодо нерухомості. Це непоганий тиждень для відряджень, а також для поїздок, де ви можете реалізувати свій творчий потенціал. Під кінець тижня, особливо під час святкування Нового року, стежте за тим, щоб не допускати надмірностей. Вони можуть позначитися на стані здоров’я.

Гороскоп для Скорпіонів

Для вас це час, коли фінансова тема, якою ви були стурбовані останніми тижнями, може вирішитися. Ви отримуєте заслужене, можливе повернення боргів. Це гарний час для того, щоб вирушити у поїздку з коханими. Можете пережити певні цікаві пригоди. Загалом тиждень можна схарактеризувати як сприятливий. Багато руху, багато розмов – усе це буде результативним.

Гороскоп для Стрільців

Для вас цей тиждень досить хороший, тому що є можливість реалізувати своїм ідеї. Можливий додатковий дохід. Також ви можете зрозуміти, як підвищити свій добробут. Покластися зараз можна на найближчих людей. З партнерами можливі інтенсивні обговорення, можуть порушуватися складні питання, але вони вирішуватимуться. Найсприятливішою буде друга половина тижня. Вихідні краще провести з рідними, батьками, тому що саме там ви черпаєте свій ресурс.

Гороскоп для Козерогів

Для вас це дуже насичений тиждень, може порушуватися багато тем. Основні теми – діти, улюблені заняття, робота та здоров’я. Найважливіше зараз, щоб люди, які від вас залежать (старші родичі, діти, підлеглі) відчували себе в безпеці. Також важливо, щоб вашої енергії вистачало на те, щоб дати їм все потрібне. Свята краще провести у спокійній атмосфері, дайте собі час відновитись.

Гороскоп для Водоліїв

Ви можете відчувати, що здатні на пригоди, енергію рухатися вперед, спираючись на людей, які підтримують ваші ідеї. Але важливо пам’ятати, що багато подій зараз відбувається поза вашою видимістю. Ви можете не здогадуватися, що хтось готує вам приємний чи не дуже сюрприз. Тому варто бути пильними. Краще зараз не вкладати гроші, не погоджуйтесь на сумнівні ідеї. Сконцентруйтеся на перевірених ідеях. Новий рік можна зустріти у великій компанії малознайомих людей.

Гороскоп для Риб

Це активний тиждень, коли ви можете багато чого встигнути, закінчити важливі справи, особливо пов’язані з роботою. Соціальні зв’язки мають велике значення. Від того, як ви будуєте стосунки цього тижня, можуть залежати ваші подальші доходи. Гарний час для роботи у команді. З другої половини тижня ви можете відчути приплив сил, можуть бути вдалі збіги обставин. Загалом, постарайтеся зберегти цей заряд удачі. Також відчуйте, що вам дає простір, адже саме так ви можете прожити першу половину 2022 року. Як Новий рік зустрінете, так його й проведете.

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.
Loading...
Підтримати Факти ICTV
Знайшли помилку в тексті?
Помилка