Гороскоп на тиждень з 20 до 26 грудня 2021 року

Гороскоп на тиждень з 20 до 26 грудня 2021 року

Докладний гороскоп на тиждень з 20 до 26 грудня 2021 року склала астролог Анастасія Коритцева.

Цей тиждень фактично розпочався з неділі 19 грудня, з повні та ретроградної Венери. Повня могла принести ясність і розуміння можливостей, а ретроградна Венера схиляє до переоцінки цінностей. Особливо це стосується фінансових, практичних питань, оскільки Венера йде по Козорогові і вимагає максимально реалістичного ставлення до світу.

Найскладніший аспект тижня – це квадратура Сатурна та Урана. Вона порушує теми контролю, перерозподілу влади та відстоювання свобод. Якщо у вас були подібні конфлікти в лютому 2021 року, також у червні-липні, то зараз вони можуть знову піднятися, і мають потенціал вирішитися. На чию користь залежить від індивідуальних вказівок.

Зараз дивляться

Здебільшого тиждень досить приємний. На початку тижня вас можуть відвідати вдалі думки, ви можете отримати важливу практичну інформацію і знайти якісь способи розв’язання проблем або завдань. Під кінець тижня можуть з’явитися різні ідеї збагачення. Як побічний ефект наприкінці тижня також можуть переважати ревнощі, заздрість та потреба у насадженні власних цінностей у стосунках.

Овен

Цього тижня вам показано вчитися, проявляти себе в академічному сенсі, спілкуватися з іноземцями, вирушати у поїздки. На роботі, в кар’єрі можливе виникнення ситуацій, які гальмують процеси, але ви можете знайти певні цікаві способи заробітку або запропонувати власні цікаві ідеї, які можуть підняти прибуток компанії. З погляду особистих фінансів ситуація не однозначна. Ви можете прагнути великих вкладень або придбань, але дивіться за тим, щоб ці придбання були практичними і максимально потрібними, а не предметами розкоші.

Телець

Вам потрібно зараз сповільнитися і теж зайнятися переоцінкою внутрішніх орієнтирів, переконань. До вас можуть приходити люди, старі знайомі чи колишні партнери, але ви на них дивитеся зараз уже трохи інакше. Не треба поспішати відновлювати стосунки, навіть якщо ви цього давно хотіли. Дайте собі час на роздуми, ви маєте на це право. Також ви маєте можливість якісно поліпшити свій матеріальний рівень. Цьому сприяє і практична хватка, і велике бажання, яке ви можете зараз помітити в собі. Дуже корисно сісти і записати, що саме ви зараз цінуєте і чого саме хочете. Звірте це зі своїм внутрішнім камертоном, наскільки ви готові щось робити заради досягнення чи утримання цих цінностей.

Близнюки

Це слушний час для того, щоб проаналізувати своїх клієнтів і конкурентів, щоб зрозуміти, в чому полягають їхні можливості, і зробити правильні висновки для себе. Щодо стосунків з партнерами, на початку тижня у вас є хороша можливість заручитися чиєюсь підтримкою, порозумітися з людьми. Під кінець тижня буде добре провести якийсь творчий мозковий штурм, щоб зрозуміти, як ви вписуєтеся в нинішні тренди і як варто надалі розвивати себе.

Раки

Початок тижня може бути дещо неспокійним, але досить продуктивним. Якщо ви концентруватиметеся на тих завданнях, які мають безпосереднє відношення до вашого особистого розвитку. У середу та четвер ви можете зіткнутися з якимось нерозумінням з боку партнерів. Зверніть увагу також на те, як багато зусиль ви вкладаєте у роботу. Їх, безумовно, важливо вкладати, важливо працювати, але також важливо звернути увагу на стан вашого здоров’я та дозволити собі відпочити та балансувати між відпочинком та роботою. Вихідні можна провести у приємному спілкуванні з друзями або з тими людьми, які готові розділити ваші мрії, вашу життєву казку, яку ви малюєте. Уникайте спілкування з тими, хто намагається маніпулювати вами та затягнути у свою історію, яка вам не близька.

Лев

З 21-го числа сонце (управитель вашого знака) переходить до Козерога. Це дещо робить ваше життя суворішим, підпорядкованим не так вашим бажанням як суворій правді життя. Втім, це звичайне явище у грудні для вас. У той самий час початок тижня може допомогти вам розширити зони свого впливу. Протягом тижня ви можете знайти якісь вдалі рішення, зробити відкриття щодо того, як структурувати свої робочі процеси. Взагалі, в найближчі 40 днів, поки Венера буде ретроградною, вам добре зайнятися ревізією того, як ви працюєте, як ви вкладаєте сили, у що, на що вони йдуть. А головне – заради чого вам варто робити все те, що ви робите.

Діви

У вас цього тижня є чудова можливість повчитися тому, чого давно хотіли, приділити більше уваги своїм хобі, улюбленим заняттям. Ваша робота може приносити зараз задоволення, особливо якщо це те, чим ви обирали займатися, а не робите заради прибутку. З приводу доходів: ви, як і багато знаків зодіаку, зараз можете переглянути свої способи заробітку, зробити якусь роботу над помилками, виявити, куди йдуть кошти. Гарний час, щоб переглянути бюджет на рік або скласти новий.

Терези

Венера (управителька вашого знака) розвернулася у ретроградний рух. А це позначиться насамперед на вас. Можете відчувати, що ви трохи уповільнені, а ухвалення рішення зараз потребує ще більше часу, ніж зазвичай. Однак це зараз якраз добре і правильно, тому що ви можете зрозуміти сам процес ухвалення рішень, змінити його. Ви також можете після довгого роздуму дійти найбільш правильного рішення. Отже, не поспішайте. Ваша увага, ймовірно, буде прикута до питань сім’ї, дому, коріння, тилу. Це хороший період для того, щоб вивчити свої родові та сімейні історії. Ваші бажання, особливо під кінець тижня, можуть здивувати вас самих, вони можуть здатися сильнішими, інтенсивнішими, ніж зазвичай. Дослухайтеся до себе, записуйте. Дайте собі час на те, щоб усвідомити, що це те, що ви хочете.

Скорпіони

Ваша увага продовжує бути прикутою до фінансів. На початку цього тижня перші два дні ви можете знайти якийсь спосіб посилення своїх позицій у цьому сенсі. Далі ситуація та увага трошки зміщуються у бік близьких родичів, поїздок, сусідів, спілкування. На це може витрачатися чимало енергії. Але, з іншого боку, це може говорити про те, що ви вирушаєте у захоплюючу, цікаву, давно заплановану подорож. Загалом, кінець тижня добре підходить для початку такої подорожі. Також зверніть увагу на своїх партнерів. У вас може бути несподівана та досить інтенсивна розмова з ними наприкінці тижня. Якщо цінуєте того, з ким ви є, терпіть, слухайте уважно та робіть висновки.

Стрілець

Ви зараз досить енергійні і багато сил можете витратити на різні справи. Вас можуть розривати убік близьких, начальства. Намагайтеся сконцентруватися. Секрет успіху цього тижня в тому, щоб пріоритизувати і вибирати той напрямок, який вас найбільше цікавить. Багато уваги також приділяється фінансам – витрати та доходи, можете переглядати способи заробітку. Гарний час для того, щоб продумати, на що ви витрачаєте гроші. Також зверніть увагу на здоров’я. Весь цей рік був досить складним для вас і зараз добре дати собі час і заспокоїти, в першу чергу, нервову систему. Це час звернення себе.

Козероги

Починаючи з 21-го грудня, Сонце входить у ваш знак і у вашому знаку перебуватиме одразу 4 планети, три з яких – особисті. Це досить багато і говорить про те, що ви багато часу зараз повинні присвятити собі, про те, що всесвыт зараз підтримує вас і дає можливості для реалізації ваших цілей, для планування. Вітаємо вас із днем ​​народження. Якщо ви народилися на початку знаку, ваш день народження випадає цього тижня. Саме час спланувати свій рік, уявити його у подробицях. Це дуже добре і корисно саме у вашому випадку, тому що є сильний потенціал, щоб плани збулися. Для покупок не найвдаліший час – середа, четвер. У ці дні може спостерігатися деякий холод у стосунках з партнерами. Діяти ви зараз можете тільки з чіткого розуміння того, що вам потрібно. Не варто зараз вдаватися до якихось різких, активних дій. Більш ефективним буде вивірена та підтверджена якимось експертом дія. Тобто, це гарний час для звернення за порадою, консультацією чи експертною думкою.

Водолій

Для Водоліїв це буде непростий тиждень. Може з’явитися відчуття, що весь всесвіт проти вас, що вам забороняють, не дають, обмежують у самореалізації. Потрібно набратися терпіння, ця ситуація зміниться. Початок тижня добре підходить для того, щоб провести його з сім’єю, з близькими, а наприкінці тижня (п’ятниця, субота, неділя) добре зайнятися покупкою подарунків. Дивіться, щоб вони були максимально практичними. Це також гарний час для того, щоб зрозуміти, що саме приносить вам найбільше задоволення. Гарний час для відпочинку та поїздок.

Риби

У вас цікавий тиждень щодо спілкування. Дедалі більше людей навколо вас, з якими можна обговорити як звичайні справи, і помріяти. Особливо добре мріяти ближче до кінця тижня і добре, якщо вам є з ким обговорити ці мрії. Ви можете цього тижня зіткнутися із заздрістю, з бажанням інших людей увійти до вашого життя. Можливо, ви не всіх можете підпустити. Усіх і не треба. На роботі наразі ситуація активна. Особливо це можуть відчути ті, кого торкнулося 4 грудня. У стосунках із партнерами теж переважно панує гармонія, порозуміння. Якщо якісь складнощі, їх можна вирішити у спокійному, виваженому обговоренні.

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.
Loading...
Підтримати Факти ICTV
Знайшли помилку в тексті?
Помилка