З якими труднощами зіткнуться знаки зодіаку – гороскоп на грудень 2021 року

З якими труднощами зіткнуться знаки зодіаку – гороскоп на грудень 2021 року

Докладний гороскоп на грудень для всіх знаків зодіаку підготувала експерт нового сезону Битви екстрасенсів Жанна Шулакова.

Гороскоп для Овнів

Зараз дивляться

Грудень можна назвати полігоном для експериментів. У цей час Овни будуть у невпинному пошуку. Причому все вийде буквально з нічого. Овнам варто дослухатися до порад близьких людей, зважувати всі за і проти, перш ніж ухвалювати те чи те рішення. Головне у цей період – ваша внутрішня гармонія. Тільки побережіть почуття тих, кого цінуєте.

Гороскоп для Тельців

Тельці, розраховуйте тільки на свої сили та робіть все можливе. Але коли вам не вистачатиме буквально двох-трьох кроків до перемоги, вам обов’язково допоможуть. Не складно здогадатися, що йдеться не про позитивний час у житті Тельців, і це грудень. Це означає, що в першу половину місяця краще докласти зусиль і вирішити максимальну кількість питань, що пов’язані з особистими стосунками. Водночас не варто боятись безповоротних рішень, кардинальних заходів.

Гороскоп для Близнюків

Саме для Близнюків ситуація в грудні полягатиме в тому, що ви отримаєте певні переваги, які дозволять суттєво піднятися кар’єрними сходами. Одночасно в особистому житті висока ймовірність того, що навіть за найсприятливішого збігу обставин ви отримаєте далеко не той результат, на який розраховували.

Гороскоп для Раків

Наразі вашим головним завданням буде розподіл можливостей. Не прагніть сконцентрувати всі свої ресурси в одному напрямку. Ракам доведеться зробити особливий наголос на власному духовному вдосконаленні. Від цього залежатимуть особисті стосунки. Це дасть вам неоціненний досвід. Тож не впадайте у відчай, навіть якщо вам на мить здасться, що світ не такий прекрасний.

Гороскоп для Левів

Романтика і реальність доволі сумісні, особливо якщо ви бажаєте цього всім серцем. Якщо раніше ви заклали базис для впевненого зростання свого фінансового добробуту, то на початок грудня вийдете із досить міцною та сильною позицією. Тож не заграйтеся, навіть якщо все начебто вдається, оскільки рішення, ухвалені в цей період, матимуть довгострокові наслідки.

Гороскоп для Дів

Дівам доведеться працювати, як то кажуть, в поті чола, зате все складеться так, як має бути. Вам подобатиметься ваша робота, можливо, вперше в житті! В особистому житті у Дів все складно. Або вашим стосункам давно вже час було підійти до свого логічного завершення, хай і не найпозитивнішого, або в усьому винен ваш надмірний егоїзм.

Гороскоп для Терезів

Складний місяць. Зараз якісь надпотужні вкладення ресурсів не матимуть жодного сенсу, тож не варто навіть намагатися. Це вдалий час, щоб подумати про своє здоров’я. Можливо, є сенс почати ходити до спортивної зали. Багато хто переживатиме досить депресивний стан. Через особливий, своєрідний настрій цього періоду, з вами відбуватимуться найдивовижніші речі.

Гороскоп для Скорпіонів

У грудні навколо Скорпінів постійно збиратимуться люди – родина, друзі, колеги, шанувальники. Не всі будуть налаштовані доброзичливо. Навіть у приємній та довірчій атмосфері їм варто тримати обличчя. Широке охоплення отримають усі життєві сфери. Варто мати на увазі, що конфлікти можуть бути гострими, а методи для досягнення цілей здебільшого будуть використовуватися нечесні. Будьте уважні.

Гороскоп для Стрільців

У грудні ви зможете вирішити ситуації лише за допомогою сторонніх сил. Це може бути найкращий друг, близький родич або випадковий знайомий. Хоча насправді, щоб уникнути тотального краху, багато вам і не знадобиться. В особистому житті вам потрібен лише поштовх, швидкоплинний імпульс.

Гороскоп для Козерогів

Грудень буде неймовірно яскравим та активним, на відміну від попереднього місяця. Саме зараз постарайтеся максимально реалізувати всі свої задуми та плани. Козерогам доведеться трохи притримати свій запал, тому що це може спровокувати деякі труднощі на любовному фронті. Тому будьте уважні, контролюйте, що, де і кому кажете.

Гороскоп для Водоліїв

Водолії у грудні будуть у спокої. Саме час налагодити особисті контакти та усунути всі наявні непорозуміння з оточуючими. Вільні Водолії матимуть можливість зустріти своє кохання. Одруженим та заміжнім потрібно максимально приділяти увагу своїм половинкам. Потрібно уважно ставитися до стану здоров’я. Можливе загострення хронічних захворювань.

Гороскоп для Риб

Грудень для Риб буде одним із найуспішніших періодів. На роботі місяць буде сприятливим. Не прагніть сконцентрувати всі свої ресурси в одному напрямку. У питаннях особистих стосунків все вийде саме собою… майже, потрібно буде лише ухвалити декілька рішень. Можливо, не найпростіших, але вони на довгі роки визначать ваш енергетичний базис.

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.
Loading...
Підтримати Факти ICTV
Знайшли помилку в тексті?
Помилка