Велика біткоїн-біржа Binance обмежила можливості росіян

Binance
Джерело: Depositphotos

Одна з найбільших біткоїн-бірж Binance оголосила про обмеження для жителів Росії. Так, величезна кількість власників активів у криптовалюті не зможуть поповнювати свої гаманці.

На таке рішення компанія пішла через санкції ЄС проти Росії. Йдеться не лише про жителів країни-агресора, а й юридичних осіб, зареєстрованих у РФ. Про зміни заявили на сайті біржі.

– Попри те, що ці заходи потенційно обмежують звичайних громадян Росії, важливо зважати на те, що Binance займає провідну роль у реалізації всіх санкцій. Ми вважаємо, що й інші великі криптовалютні біржі вчинять аналогічно, – додали в компанії.

Однак обмеження стосуватимуться не всіх користувачів: зміни запроваджено для тих, чий баланс активів перевищує €10 тис. Вони не зможуть торгувати на біржі, а також вносити кошти на власний рахунок. Можливість виведення грошей залишиться.

Зараз дивляться

За період повномасштабного вторгнення Росії в Україну багато великих корпорацій відмовилися від своєї діяльності на території РФ.

Так зробив великий музичний сервіс Spotify – він обмежив доступ для користувачів та унеможливив завантаження програми для росіян. У березні компанія оголосила про вихід з ринку та обмежила можливість продовження платної підписки. У квітні повністю відмовилася від співпраці із країною-агресором.

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.
Підтримати Факти ICTV
Знайшли помилку в тексті?
Помилка