Фото Відео Інтернет

Українці розробили соцмережу послуг без комісій та абонплат. Що відомо

MAPUS

Українці розробили онлайн-сервіс MAPUS, за допомогою якого можна знайти спеціаліста або джерело заробітку в себе на районі.

Додаток не стягує жодних комісій та абонплат. За словами розробників, MAPUS назавжди залишиться безкоштовним для користувачів, адже головна мета — зменшити трудову міграцію з України та розвинути середній клас у країні. Основний дохід програми планується коштом корисних рекламних інтеграцій.

Факти про MAPUS

Зараз дивляться

У березні 2021 року українцям став доступний онлайн-сервіс, який допомагає кожному знайти поблизу виконавця, а також отримати дохід за виконане завдання.

Проєкт зробили соціально орієнтованим та прибрали всі комісії, абонплати та поповнення особового рахунку, щоб створити комфортні умови українцям для заробітку на батьківщині.

– Ідея створення сервісу з’явилася понад п’ять років тому, коли я чотири години сидів без світла та чекав на електрика. На той момент я мріяв про програму, в якій зможу знайти потрібного спеціаліста поблизу на мапі. Я зрозумів, що більшість послуг пов’язана з нашим місцем розташування, — ділиться ідеєю створення MAPUS СЕО та засновник сервісу Дмитро Смоланов.

У сервісу є як повноцінний сайт, так і зручний додаток, який можна легко завантажити на телефон із операційною системою Android та iOS. Важлива перевага – на мапі поруч із замовником зображені всі спеціалісти, з якими можна зв’язатися напряму. Це допомагає замовнику вирішувати проблему в найкоротший термін, а виконавцю заощаджувати час та гроші на дорогу. Обговорювати всі подробиці та домовлятися про вартість можна в особистому чаті без участі третіх осіб.

– Я можу взяти додаткові завдання без необхідності їхати більше години до замовника, підробіток знайшла в 5 хвилинах від свого дому. А головне – я нікому не плачу комісій. З огляду на те, що я можу виконати кілька замовлень на день – це хороша матеріальна підтримка для мене, – розповідає користувачка MAPUS Лідія.

Які послуги є у MAPUS

Самі завдання можуть бути різноманітними – ремонтом розетки або прибиранням у квартирі список не обмежується. Наразі користувачеві доступні понад 300 категорій послуг, а також можливість створити свою унікальну категорію.

MAPUS

До того ж далеко не всі роботи вимагають особистої присутності — створити візитку або змонтувати відео можна віддалено. Для таких послуг розробили спеціальний розділ дистанційної роботи, в якому можна знайти різні варіанти для підробітку.

Як працює MAPUS для замовників

Вперше відкривши додаток без реєстрації, ви відразу бачите інформативні профілі спеціалістів на мапі, в яких ви знайдете: описи навичок, портфоліо робіт, а іноді виконавці публікують прайс-лист та посилання на свої акаунти в соціальних мережах. Щоб створювати завдання, спілкуватися в чатах та бачити контактну інформацію спеціалістів, — потрібно пройти швидку реєстрацію, для чого достатньо вказати: ім’я, контактний номер, імейл.

MAPUS

У сервісі існує два шляхи замовлення послуги — можна як вибрати одного зі спеціалістів на мапі, так і створити власне завдання. Якщо на нього відгукнеться одразу кілька виконавців, з’явиться можливість вибору. Це подібно до аукціону, який надає вам можливість порівняти та обрати найкращу пропозицію.

– Є низка завдань, які вирішують сторонні виконавці. Ми шукаємо електриків та сантехніків як в офіс, так і додому. Зупинилися на MAPUS, тому що цей сервіс зручний і допомагає знайти послуги на районі, — діліться своїми враженнями про MAPUS приватний підприємець Дмитро.

Що ще дуже важливо для замовника – MAPUS не бере комісії з виконавців! Мало кому відомо, але багато сервісів стягують від 25 до 55% з вашого замовлення, що істотно збільшує вартість послуги, змушуючи виконавця закладати ці витрати в собівартість. Також ряд платформ вимагають поповнення особового рахунку, заморожуючи частину доходів виконавців.

Як працює MAPUS для спеціалістів

У сервісі дуже прозора структура — виконавці отримують 100% доходу з кожного замовлення і спілкуються напряму з клієнтом без посередників, поповнення балансу та алгоритмів.

– Дізналася про MAPUS влітку – дуже зручна програма. Мене зацікавило те, що можна працювати без комісій. До того ж ми проживаємо з донькою вдвох, і маємо невирішені побутові питання. Завдяки сервісу ми можемо викликати будь-якого фахівця, який нам допоможе, – заявила фітнес-тренерка і користувачка MAPUS Альона.

Щоб почати заробляти, потрібно зареєструватися та внести інформацію про себе. Розробники рекомендують пройти перевірку документів у сервісі. Замовникам дуже важлива детальна інформація про виконавця: наявність портфоліо, сертифікатів та фотографій робіт. Як якісно заповнити профіль, щоб значно підвищити свої шанси на замовлення та збільшення доходу, можна дізнатися у блозі MAPUS.

MAPUS

Послуги спеціалістів поблизу домівки завжди актуальні, тому всього за півроку в MAPUS з’явилося понад 15 тис. користувачів, 90% використовують додаток одночасно як замовник і виконавець. Розвинена сфера послуг поблизу місця проживання — це комфортне життя та добробут будь-якої родини, незалежно від того, чи замовляєте ви послуги, чи надаєте їх.

Розвивайте сферу послуг разом із MAPUS!

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.
Підтримати Факти ICTV
Знайшли помилку в тексті?
Помилка