Google виділить $10 млн на боротьбу з фейками про війну в Україні

Смартфон
Джерело: Unsplash

Компанія Google прийшла на допомогу Україні у боротьбі з фейками про війну – пошуковик виділить на цей процес $10 млн. Про це заявив керівник підрозділу в Європі, Близькому Сході та Африці Метью Бріттін. Це критично важливо на тлі повномасштабного вторгнення Росії.

За словами Метью, $10 млн – це не перша фінансова допомога Україні від компанії. Google вже пожертвував $35 млн на гуманітарну допомогу мешканцям нашої країни, а також $10 млн польським компаніям, які контактують з біженцям.

Що стосується боротьби з дезінформацією, Бріттін наголосив на важливості надання лише правдивої інформації, адже це питання життя та смерті в умовах війни.

Зараз дивляться

Заступниця міністра оборони України Ганна Маляр раніше розповідала про те, як отримати доступ до інформації в умовах відключення інтернету та мобільної мережі. Це може врятувати життя тим, хто перебуває на тимчасово окупованих територіях.

Наприклад, можна використовувати радіо, і підключатися до середніх частот – влада країни має можливість передавати інформацію таким чином. Також Маляр розповіла, що кілька міністерств, включаючи силові, працюють над тим, щоби інформація доставлялася й іншими способами.

Щоправда, про самі системи Маляр вирішила не розповідати, щоб зайвий раз не наражати на небезпеку. Після перемоги українцям розкажуть усі подробиці.

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.
Loading...
Підтримати Факти ICTV
Знайшли помилку в тексті?
Помилка