Apple звільнила співробітницю, яка скаржилася на сексизм і домагання

Офис
Джерело: Unsplash

Apple звільнила старшого менеджера інженерних програм Ешлі Гьевік, яка відкрито розповідала про сексизм всередині компанії. Також дівчина не раз повідомляла про порушення конфіденційності користувачів.

На початку серпня потерпіла писала в Twitter, що її відправили у безстрокову оплачувану адміністративну відпустку після того, як вона висловила стурбованість з приводу сексизму на робочому місці. Тепер стало відомо, що її звільнили.

Крім того, їй не рекомендували використовувати месенджер Slack, в якому вона відкрито критикувала Apple.

Зараз дивляться

Ешлі також розповіла в Twitter історію, що колега-директор чоловічої статі запросив її випити, і весь вечір говорив про зради своїй дружині та коханок.

Для прикладу і доказу своїх слів вона публікувала скріншоти листувань.

До кінця серпня дівчина подала скаргу на Apple до Національної ради з трудових відносин США, заявивши про 13 випадків різних домагань. У своїй документації вона сказала, що піддавалася домаганням на робочому місці, а її обов’язки по контролю були передані колегам, а їй дали небажані завдання.

В Apple коментувати ситуацію відмовилися.

– Ми не обговорюємо конкретні питання співробітників, оскільки цінуємо підтримку позитивної атмосфери на робочому місці, – повідомили представники Apple.

Джерело
The Verge
Теги
Apple
Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.
Підтримати Факти ICTV
Знайшли помилку в тексті?
Помилка