Вербна неділя 2021: найкращі привітання в прозі

Вербна неділя 2021: найкращі привітання в прозі
Джерело: Pixabay

Вербна неділя, яка цього року припадає на 25 квітня, відзначається за тиждень до Великодня.

У цей день віруючі б’ють один одного гілками верби з побажаннями здоров’я.

Факти ICTV зібрали найкращі привітання з Вербною неділею у прозі.

Зараз дивляться

***

В таке чудове свято бажаю, щоб разом із освяченою вербою у ваш дім увійшли благодать, достаток і радість. А душа хай цвіте і сяє, як весняні квіти. Нехай будуть поруч ті, хто дорогий і коханий. Нехай Господь береже ваш будинок і дарує здоров’я всім його мешканцям.

***

Це світле християнське свято ми зустрічаємо з гілочками верби в руках. Верба очищає наші помисли і дає нам здоров’я. У цей світлий день бажаю щастя, здоров’я, миру і душевної тиші. З Вербною неділею тебе!

***

Я вітаю тебе з Вербною неділею. Нехай Господь береже тебе, нехай твоє життя буде сповнене лише райдужними подіями. Світлих тобі днів, любові і гармонії з собою і оточуючими. Нехай гілочка верби стане вірним талісманом, який принесе удачу і благополуччя в сім’ю.

***

З Вербною неділею! Нехай світле свято заряджає теплою енергією, дає сили на здійснення задуманого, охороняє будинок від зла і бід, а Господь дарує щастя, сили, спокій і смирення духу. Робіть добрі вчинки і справи, залишайтеся чесними і відданими, любіть, бережіть, цінуйте своїх близьких, будьте жертовні душею і лагідні помислами.

***

Вітаю з Вербною Неділею і щиро бажаю залишити позаду печаль душі і всі образи серця, зітхнути легко і спрямувати свій погляд на небо, піймавши ковток доброї надії і наповнивши себе натхненням, силами, впевненістю, щастям, добротою і радістю.

***

З Вербною Неділею! Нехай весняна гілочка верби стане символом чистоти твоїх помислів і щирої віри. Як вона прагне вгору, до сонця, нехай так само твоє життя прагне до доброго оновлення, успіхів і злетів.

***

Нехай у Вербну Неділю душа стане сміливішою і щирішою, хай серце відкриється для нових добрих справ і звершень, нехай гілочки верби проженуть з дому всі недуги і розбіжності з рідними, нехай з Божим благословенням життя стане благодатним і щасливим.

Що не можна робити у Вербну неділю 2021

У Вербну неділю не можна важко працювати, шити, в’язати, вишивати й взагалі займатися рукоділлям.

Крім того, в цей день не можна розчісувати волосся, інакше можна накликати на себе неприємності.

Із більш детальним переліком того, що не можна робити у Вербну неділю 2021, читайте в матеріалі Фактів ICTV.

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.
Підтримати Факти ICTV
Знайшли помилку в тексті?
Помилка