Замість листів кохання: найкращі привітання з Днем святого Валентина у листівках

День святого Валентина
Джерело: Depositphotos

14 лютого у всьому світі відзначають День святого Валентина, і Україна не стала винятком. 2022 року цей день припадає на понеділок.

Це свято, коли кожен може зізнатися у своїх почуттях і зробити це можна величезною кількістю способів. Традиційно, вже з самого ранку можна вітати закоханих, а також бажати своїм близьким та друзям міцного кохання.

Факти ICTV підготували найкращі привітання з Днем святого Валентина у листівках, які порадують ваших друзів та близьких навіть на відстані. Приємні слова покажуть, наскільки людина вам дорога, і розтоплять серце.

Зараз дивляться

День святого Валентина День святого ВалентинаДень святого Валентина День святого ВалентинаДень святого Валентина День святого ВалентинаДень святого Валентина День святого ВалентинаДень святого ВалентинаДень святого Валентина

Відомо, що у Європі День святого Валентина почали святкувати з XIII століття, США з 1777 року. В Україні День закоханих — доволі нове свято, але дуже популярне. Крім валентинок, багато українців заявляють про свої почуття й іншими способами — всілякі подарунки, походи в кіно чи ресторани або ж навіть освідчення.

Але для тих, хто не готовий проміняти паперові валентинки на електронні листівки, в мережі є безліч ідей для створення оригінальних і красивих листів кохання. Про те, як створити валентинку власноруч – читайте на Фактах ICTV.

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.
Loading...
Знайшли помилку в тексті?
Помилка