Що подарувати на Тетянин день: цікаві ідеї

Подарки
Джерело: Unsplash

Традиційно 25 січня в Україні відзначають Тетянин день. Це релігійне і народне свято, під час якого з іменинами вітають всіх власниць цього імені.

Згідно з переказами, свята Тетяна допомагає у навчанні, тому щороку 25 січня у неї просять ясного розуму і доброї пам’яті. Зі святом варто привітати всіх дівчат та жінок з іменем Тетяна.

Для цього Факти ICTV підготували найкращі варіанти подарунків на Тетянин день.

Зараз дивляться

Червоний гаманець або шарф

красный кошелек

Астрологи радять обирати аксесуари саме червоного кольору, оскільки він приносить удачу Тетянам. Такий подарунок буде не лише красивим, але й практичним. До слова, не забудьте покласти у гаманець гроші, щоб він не пустував.

Термочашка

термочашка

Цей подарунок буде гарною ідеєю як привітання з Днем Тетяни. У багатьох термочашках є можливість змінити дизайн, встановивши роздруковане зображення під прозоре покриття.

Власник такого подарунка зможе навіть сам фантазувати і змінювати дизайн термочашки чи не щодня, підсталяючи туди малюнки за власним бажанням.

Ювелірні прикраси

ювелирные украшения

Каменем-талісманом для Тетян є рубін. Тому їй можна спокійно дарувати рубінові сережки, каблучку, ланцюжок з підвіскою.

Якщо ви розраховуєте на невеликий бюджет, то можна обрати, до прикладу, браслет. Але в його складі мають бути обов’язково червоні або ж коричневі елементи – камінчики або ж навіть стрічка.

Будильник

Якщо ви хочете підійти до вибору подарунку з гумором, то людині, яка постійно спізнюється, можна дарувати будильник, як натяк на це. Обмежуватись банальними варіантами не варто.

Ви можете придбати будильник, який буде вимикатися тільки після натискання правильної комбінації клавіш.

Якісний блокнот

блокнот

Цей подарунок особливо корисний для всіх, хто хоче правильно організовувати свій час. Можна проявити креативність і подарувати блокнот ручної збірки або ж з дерев’яною обкладинкою.

Ароматична свічка

аромасвеча

Оскільки День Тетяни святкують 25 січня і попереду ще цілий місяць зими, ароматична свічка може бути гарним подарунком, щоб зробити зимові вечори атмосферними.

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.
Підтримати Факти ICTV
Знайшли помилку в тексті?
Помилка