З Джейком та його дітьми: у мережу злили трейлер фільму Аватар 2: Шлях води

Аватар

У мережу злили трейлер довгоочікуваного фільму Аватар 2. Картина вийде з підзаголовком Шлях води, а прем’єра запланована на кінець 2022 року.

Ролик опублікували у поганій якості – його зняли за допомогою смартфона, коли його показували на екрані.

Зараз дивляться

У короткому відео можна переконатися, що друга частина буде продовженням першого фільму в серії – тепер ми побачимо головного героя Джейка та його дітей, що подорослішали. Локації також нові: глядачам покажуть мешканців океану Пандори – летючих китів.

Втім, ідилію людиноподібних істот порушать люди, котрі ще в першій частині хотіли заволодіти землями Пандори для видобутку цінних копалин. У другій частині Аватару люди планують атакувати своїх ворогів новою технікою, яку і показали в трейлері.

Відомо, що створенням фільму займався легендарний режисер Джеймс Кемерон, який також зняв і першу частину Аватара — картину показали у грудні 2009 року. Знімання другої частини закінчилися ще 2020 року, а дата прем’єри змінювалася 8 разів. Прем’єри трьох наступних сиквелів відбудуться 20 грудня 2024 року, 18 грудня 2026 року та 22 грудня 2028 року.

Офіційно трейлер Аватар 2 покажуть на початку травня перед показами Доктора Стренджа у Мультивсесвіті божевілля, а через тиждень компанія Disney опублікує відео в мережі.

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.
Loading...
Підтримати Факти ICTV
Знайшли помилку в тексті?
Помилка