Фото Мода

Україна — в десятці: на Міс світу 2024 назвали найкращі благодійні проєкти

Міс світу благодійний проєкт

Україна потрапила в десятку найкращих благодійних проєктів в межах міжнародного конкурсу Міс світу 2024. Представниця нашої країни Софія Шамія презентувала відеороботу, завдяки якій ще більше людей за кордоном дізналися про війну, що триває на українській території, та її наслідки.

Про що проєкт, представлений на Міс світу 2024

Голос України продовжує потужно звучати на міжнародній арені. На майданчику світового конкурсу вдалося розповісти, як країна-агресор забирає дитинство в українських дітей, з якими складнощами вони стикаються і що переживають, втрачаючи батьків та рідних.

– Наша нація бореться, щоб наші діти надалі мали мирне дитинство, свободу і волю. Наразі світ не має права забувати, що українці переживають щодня, – йдеться в дописі оргкомітету Міс Україна.

Наша учасниця Софія Шамія поділилася фото з заходу, де оголосили найкращі проєкти. Вона зізналася, що у цей момент її захлинули емоції, надто через кадри у відео.

Зараз дивляться

– Під час промови я побачила свою відеопрезентацію і спогади виплили… Спогади про наших дітей, захисників, медиків, сімʼї та про жахливі події у нашій країні, – поділилася представниця України.

Софія зазначила, що водночас відчувала гордість за Україну та українців.

Нагадаємо, що цьогорічний конкурс Міс світу відбудеться без участі Росії. Тож наша учасниця зможе без перестороги крокувати сценою та ширити інформацію про події в Україні задля міжнародної підтримки.

Фото: оргкомітет Міс Україна

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.
Знайшли помилку в тексті?
Помилка