У Львові помер очільник Будинку вчених Роман Славітич

У Львові помер очільник Будинку вчених Роман Славітич

У Львові помер очільник Будинку вчених Роман Славітич. Йому стало зле у Львівській міськ раді, проте медикам не вдалося врятувати чоловіка.

Про це повідомила прес-служба Львівської міської ради.

– Сьогодні зранку в приміщенні міської ради стало зле Роману Славітичу. За словами очевидиці, яка працює у міській раді, чоловік зайшов у кабінет. Вона помітила, що він має нездоровий вигляд, і запропонувала склянку води. Він сів за стіл і знепритомнів, – заявили у міськраді.

Зараз дивляться

Там додали, що їх співробітники одразу викликали швидку та розпочали серцево-легеневу реанімацію з застосуванням автоматичного зовнішнього дефібрилятора.

– Після прибуття на місце медики оперативно продовжили проводити реанімаційні заходи. Вони протягом години боролися за життя, але, на жаль, врятувати не вдалось. Роману Славітичу було 75 років, – заявили у прес-службі Львівської міської ради.

Скандал у Будинку вчених у Львові

Напередодні у Будинку вчених Олександр Заліско влаштував там “Голодну тусу” з нагоди свого дня народження. Вечірка у стилі БДСМ проходила у День Голодомору.

Ця ситуація отримала величезний резонанс у країні, а великі рекламодавці одразу відвернулися від блогера.

Львівська міська рада ухвалила рішення щодо тимчасового призупинення роботи Будинку вчених через порушення карантинних заходів.

Організатору вечірки Мар’яні Заліско (сестра Олександра) загрожує штраф – до 34 тис. грн.

Зі свого боку директор Будинку вчених Роман Славітич раніше визнав, що, здаючи приміщення в оренду, вони не врахували, що вечірка запланована на День пам’яті жертв Голодоморів.

– Тут ми допустили помилку, бо треба було вимагати сценарій. Але на нас починають ображатися у таких випадках, кажуть, що це цензура. Вони обманули, не сказали про те, що буде насправді. Організацією заходу займалася посередниця. Вона десь так то все обкрутила, хитрощами обійшла. Якби я бачив, що там робиться, викликав би поліцію і припинив би це, – зазначив Роман Славітич.

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.
Loading...
Підтримати Факти ICTV
Знайшли помилку в тексті?
Помилка