Фото Відео Музика

Тепер без Z: гурти Беz обмежень і Мozgi змінили назви

Тепер без Z: гурти Беz обмежень і Мozgi змінили назви

Українські музичні гурти Moзgi та Без обмежень прибрали зі своїх назв літеру Z. Раніше колективи іменувалися як Моzги та Беz обмежень.

Про це гурти заявили в своїх Instagram. Ба більше, Moзgi змінили не лише назву гурту, але й перейменували продюсерський центр на Moзgi group. Вони зазначили, що засуджують нелюдські злочини, які Росія вчиняє щодо українського народу.

– Ми солідарні з українською армією, воїнами та всіма жертвами цієї кривавої війни з боку Росії. Тому ми прибираємо зі свого логотипу літеру Z – символ ворога та зла, – заявили Moзgi.

Також вони додали, що вся їхня команда щодня підтримує близьких та країну. Робить усе, що наближає до перемоги, та вірить, що Україна буде вільна і переможе.

Зараз дивляться

Без обмежень також заявили, що змінюють свій логотип, який тепер став ще кращим.

– Причина всім зрозуміла. Ми не хочемо жодним чином асоціюватися з тими, хто знищує нашу державу та наших людей. Слава Україні! – написав колектив.

Літера Z наразі прирівнюється до свастики, оскільки вона є символом повномасштабного вторгнення Росії в Україну. Також російські агресори малюють її на своїй техніці.

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.
Підтримати Факти ICTV
Знайшли помилку в тексті?
Помилка