Стан актора Гаркаліна погіршився, його підключили до ШВЛ

Стан актора Гаркаліна погіршився, його підключили до ШВЛ

Стан російського актора Валерія Гаркаліна різко погіршився, лікарям довелося підключити його до апарату штучної вентиляції легенів.

Відомо, що 67-річний актор потрапив до лікарні 2 жовтня. У артиста виявили коронавірус і пневмонію.

Стан Гаркаліна різко почав погіршуватися, через падіння рівня сатурації його помістили в реанімацію. Через хворобу у нього ураження легень становить 75-85%. Хоча на момент госпіталізації ураження легень оцінювалося в 25-50%.

Зараз дивляться

До сьогоднішнього дня він міг дихати самостійно за допомогою високопоточної подачі кисню. Однак 7 жовтня виникла необхідність підключити актора до ШВЛ.

У Валерія Гаркаліна раніше спостерігалися серйозні проблеми зі здоров’ям. Зокрема, у 2008 році на гастролях в актора на сцені стався інфаркт, під час якого у нього зупинилося серце і була зафіксована клінічна смерть. А через кілька місяців стався другий інфаркт, після якого його ледве вдалося повернути до життя.

– Я був у стані клінічної смерті і навіть потім показував всім сліди прасок на тілі, які залишилися від дефібрилятора. Це було 10 років тому. Річ у тому, що у мене один за іншим сталися два інфаркти, після чого лікарі вирішили робити операцію. Були сильно закупорені судини. З’ясувалося, що це від куріння. Я курив тоді безбожно, після операції одразу кинув. Я то в інфарктах, то в комах. Мене складно застати вдома, – коментував Гаркалін.

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.
Підтримати Факти ICTV
Знайшли помилку в тексті?
Помилка