Відео Персони

Співати та танцювати не зможу: Даша Астаф’єва про те, що зробить після війни

Співати та танцювати не зможу: Даша Астаф’єва про те, що зробить після війни

Українська співачка та зірка Playboy Даша Астаф’єва розповіла, що передусім зробить після війни.

Астаф’єва, яка наразі активно займається волонтерською діяльністю, зазначила, що їй дуже сподобалося робити добрі справи.

– Мені подобається, як люди мене слухають і хочуть робити так само. Мені б дуже хотілося бути корисною у відновленні міста, у відновленні нашої країни. Я не знаю, що це може бути, але не думаю, що зможу співати та танцювати після перемоги. Чи буде це доречно, – сказала Даша.

Вона зізналася, що уявляла, як проходитиме парад перемоги.

Зараз дивляться

– Ми будемо йти, всі усміхатися і згадувати, як ми бачилися в центрах, швидко пробігаючи, питали: Чи потрібна вам допомога? Чи є у вас сховище? Кожен день у мене зараз відбувається саме так, я бачу знайомих, у мене на них є 2-3 хвилини, оскільки перебувати та ходити на вулиці небезпечно, – розповіла Астаф’єва.

Артистка зізналася, що не знає, як дивитиметься на тих людей, які могли б залишитися, але поїхали у цей складний для країни час.

– Скільки поїхало людей, які насамперед мають відповідати та захищати свою країну. Ганебники. Але головні залишилися, я дуже захоплююся нашим президентом, – наголосила Даша.

Раніше Даша Астаф’єва говорила, що під час війни її рятує волонтерство. За її словами, якось вона почула, що волонтерській організації не вистачає рук, щоби готувати для ЗСУ.

З того часу артистка щодня приходить у центр і робить усе, що може.

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.
Підтримати Факти ICTV
Знайшли помилку в тексті?
Помилка