Відео Музика

Репетируємо навіть у коридорах: Kalush про підготовку до Євробачення та нові костюми

Репетируємо навіть у коридорах: Kalush про підготовку до Євробачення та нові костюми
Джерело: Kalush

Гурт Kalush Orchestra вже сьогодні вирушає до італійського Турина, де представить Україну на міжнародному пісенному конкурсі Євробачення 2022.

Напередодні від’їзду колектив дав пресконференцію у Львові та розповів про підготовку до музичного конкурсу. Уже 10 травня вони представлять нашу країну на Євробаченні.

Про репетиції в умовах війни

Зараз дивляться

– Збиратися було непросто. Довший час нам доводилося репетирувати онлайн. Ми були по різних містах України і тільки буквально недавно нам вдалося зібратися разом. Тому довелося репетирувати в такому екстра режимі. Завдяки нашій працелюбності ми впевнені, що навіть так ми відпрацювали свій номер краще, ніж ті, які не мали одних обмежень.

Про промотур Європою

– Декілька країн відвідали в рамках Євробачення. Але в нашому випадку це був тур в підтримку України. Ми відмовилися від віджеїнгу, замість ефектів ми використовували QR-код і збирали кошти для благодійних організацій. Це був Ізраїль, Іспанія, Нідерланди і Польща. Ми відчували велику підтримку від людей. Це було приємно.

Про підтримку українців

– Насправді негативу зараз дуже мало. Навіть ті люди, які не слідкували за гуртом Kalush, навіть ті люди, які не слідкували за Євробаченням взагалі – зараз їм важливо, як саме ми представимо Україну на Євробаченні. Ми відчуваємо через це велику відповідальність. Тому зробимо все можливе, щоб бути корисними у цій ситуації. Бути корисним для своєї країни.

Про нові костюми в Турині

– Готуємось всюди і завжди, навіть в номері готелю, ми займаємо коридор і робимо репетиції. Чого чекати? Чекати інші костюми, іншу постановку, але ту ж саму пісню, яка всім вже дуже відома. Тому слідкуйте 10 травня. Ви знаєте, що роботи. Kalush і Україна.

 

Ну так, щоб всі карти не розкривати, то скажу, що панамка буде точно, синьо-жовта символіка також, але так утримано. Костюми будуть відрізнятися на 50% . За іншим слідкуйте.

Про відповідальність на Євробаченні

– Велика відповідальність є завжди, адже Євробачення – це престижний конкурс і це представлення нашої країни. Але зараз, у час війни, то ця відповідальність збільшується в десятки раз. Тому ми зробимо все можливе, щоб гідно представити нашу країну.

Євробачення поза політикою

– Євробачення – це конкурс, який поза політикою, але стосується лише того, що ми робимо на сцені. Звичайно, ми не можемо на сцені багато цього зробити і навіть вдягнути через те, що це дискваліфікація. Але є велике промо до Євробачення і після, яке є нагода поспілкуватись із журналістами з різних країн світу і розповісти правду. Тому таким чином ми можемо бути корисні. Тобто на сцені ми лише 3 хвилини, але підготовка триває довго, тому цей час ми використовуємо, щоб допомогти нашій країні.

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.
Підтримати Факти ICTV
Знайшли помилку в тексті?
Помилка