Помер Ігор Савочкін – зірка фільмів Нічна варта та Левіафан

Игорь Савочкин

Помер російський актор театру та кіно Ігор Савочкін. Про це заявила блогер Олеся Казанцева у Facebook.

– Зараз я дізналася, що вчора пішов Ігор Савочкін. Він був добрим до мене в ті часи, коли я тільки-но починала. Люди не з нашої галузі знають його як відомого актора. Ігорю, дякую, що ти був добрий до мене і підтримував, – зворушливо попрощалася з актором Олеся.

Відомо, що артист помер у віці 58 років, хоча причини смерті не повідомляється. Раніше закордонні ЗМІ повідомляли, що його госпіталізували з болями в спині, а після того — що Ігор почувався нормально, і планував виписуватися з лікарні.

Савочкін народився 14 травня 1963 року в Саратовській області. У 1991 році здобув театральну освіту, і після переїзду до Москви почав працювати в театрі На дошках та Театрі на Покрові. Після цього він також працював диктором радіостанції Ностальджі. За всю акторську кар’єру він встиг зняти у понад 70 фільмах.

Серед найвідоміших – Нічна Варта, Кука, Любов під прикриттям та Левіафан.

За роль у воєнному фільмі Тиха застава він став лауреатом премії Золоте перо кордону. Також він став лауреатом премії міжнародного молодіжного фестивалю короткометражного кіно Новий горизонт – за найкращу чоловічу роль у короткометражці Ваші документи.

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.
Знайшли помилку в тексті?
Помилка