Фото Відео Персони

Закоханість була від початку: Еллерт про проект Холостячка, новий спосіб життя та батьківство

Закоханість була від початку: Еллерт про проект Холостячка, новий спосіб життя та батьківство

Автор Студії Квартал95 і переможець шоу Холостячка Олександр Еллерт розповів про життя з Ксенією Мішиною, свої стосунки з дочкою та зміни після проекту.

У програмі Зе Інтерв’юер Олександр зазначив, що тільки з середини проекту повірив у щирість намірів Ксенії Мішиної. Але на фіналі шоу Холостячка він відчував, що Ксюша обере саме його.

Закоханість була від початку шоу. Але я переймався, що вона, як акторка грає кожне побачення. У мене була внутрішня боротьба, і я чомусь не вірив їй. Але на п’ятому тижні, після побачення в наметі, я зрозумів, що все посправжньому, ділиться переможець шоу.

Саша зізнався, що йому завжди було складно говорити про свої почуття на публіку, але проект допоміг позбутися цієї проблеми.

Зараз дивляться

– Тепер я розумію, що якщо чоловік любить, то він не повинен соромитися говорити про свої почуття. Чомусь мені в дитинстві, як і більшості чоловіків, говорили не плач, не будь емоційним. Але завдяки проекту я прийшов до висновку, що ми повинні говорити про любов. Нехай це буде сухувато, на відміну від жіночої подачі романтизму і сентиментальності, але цього не треба соромитися, каже Олександр.

Олександр Еллерт

Також Еллерт розповів про стосунки зі своєю 14річною дочкою Елею та зазначив, що їй дуже подобається Ксенія.

– Я та людина, якій вона може довіряти. У мене не виходить приділяти їй багато часу, але попри це я можу бути найкращим другом для неї. Не хочу бути суворим татом, щоб вона мене боялася і переживала про те, що я можу її насварити. Татові можна розповідати абсолютно все, – повідомляє Саша.

До того, як шоу показали в ефірі, ніхто з учасників не мав права оприлюднювати своє особисте життя і говорити про те, як закінчився проект.

Автор студії Квартал 95 поділився, що їм з Ксенією було важко бути 3 місяці в тіні. Закохані відразу ж “спалились”, адже шанувальники шоу дуже уважно стежили за ними.

Також Саша розповів, що незабаром Ксенія Мішина з’явиться на Youtube. Зараз він думає в якому форматі це зробити найкраще.

– Мені хочеться, щоб Ксюша показала себе з іншого боку на Youtube, їй це цікаво і вона хотіла б спробувати себе в цьому напрямі. У своїх ролях вона більш стримана, але насправді Ксю дуже кайфова і вміє дуріти, – каже Саша.

Після проекту Еллерт позбувся своїх шкідливих звичок, почав медитувати, а також відмовився від вживання м’яса та алкоголю.

– Я вирішив просто спробувати. Тепер я почуваюся легше щодо травлення і руху. Поки мені все це подобається, і тепер я байдуже ставлюся до шкідливої ​​їжі.

Медитація вже теж стала звичкою. Це такий собі процес концентрації, ти викидаєш всі думки з голови і не думаєш ні про що. Ми робимо це разом з Ксюшею, ввечері перед сном, – розповідає Олександр.

Інтерв’ю Ксенії Мішиної та Олександра Еллерта

25 грудня у випуску Холостячка. Життя після проекту Ксенія Мішина та Олександр Еллерт зізналися, що не тільки зберегли стосунки після шоу, але й живуть разом.

Після завершення романтичного реаліті у пари почалося реальне життя. Олександр виховує 13-річну доньку Елю, а у Ксенії є син – дев’ятирічний Платон.

Ексклюзивно для Фактів ICTV закохані Ксенія Мішина та Олександр Еллерт поділилися своїм баченням гармонійних стосунків, чи спілкуються діти та скільки часу знадобилося для того, щоб почати жити разом.

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.
Loading...
Підтримати Факти ICTV
Знайшли помилку в тексті?
Помилка